2410
2553

منم دیوونه شدم

منم همینطورم

میترسمم کسی بیاد دورم

میترسم نپسندنم یا ولم کنن برن😢

فک میکنم خ زشتم و بخاطر این موضوع خ عصبیم

دلم شوهر خوب و نی نی میخاد؛یکبار جداشدم؛ تو رو خدا برام دعا کنید❤😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم دیوونه شدم منم همینطورم میترسمم کسی بیاد دورم میترسم نپسندنم یا ولم کنن برن😢 فک میکنم خ زشت ...

من اشناشدم با سه نفر ولی تو فکرازدواج نیستن. 

همه دنبال دوستی ان.

دلم خونه خودمو میخواد زندگی خودمو میخوام . خونه خودم اشپزی کنم. تصمیم گیری کنم. به خصوص نیاز جنسی خیلی اذیتم میکنه.

وا چتونه تو این اوضاع این از اقتصادمون این از سیل و زلزله و بلایای طبیعی حالا همتون شوهر میخواین ...

دیگه تنهایی سیل و زلزله نمیشناسه ک😆😆

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2714
من اشناشدم با سه نفر ولی تو فکرازدواج نیستن.  همه دنبال دوستی ان. دلم خونه خودمو میخواد زندگی ...

من ۲۵ سالمه یکساله خواستگارندارم و دوس پسرم تعطیل عادت کردم

هم نایب چله میشم هم هرختمی بخواین براتون میگیرم به پولش نیازدارم التماس دعا ای دی تلگراممم@ssamiirraa
من اشناشدم با سه نفر ولی تو فکرازدواج نیستن.  همه دنبال دوستی ان. دلم خونه خودمو میخواد زندگی ...

به شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو توسل کن و نذر کن براشون که انشالله همسر خوبی گیرت بیاد به زودی خیلیا نتیجه گرفتن 

ما نشستیم تو بی برقی و بارون شدید اومدم اینجا دلم وا شه همه دست به دعا واسه باز شدن بختشون😂😂

خونه پدر بزرگم بودم بابام یک پسرعمع داره مجرده ۴۰سالشه.

داشتن فکر میکردن اینو سروسامون بدن.

اون وقت به من یک پولی نمیده کسب و کار راه بندازم.

😢من هیچکی باهام حتی واسه دوستی اشنی نمیشه

داغونم معلومه

بیخود نیست از خودم بدم میاد فک میکنم خ زشتم

دلم شوهر خوب و نی نی میخاد؛یکبار جداشدم؛ تو رو خدا برام دعا کنید❤😘
2706