2410
2553
ممنون عزیزم 😘 هنوز اول راهی عزیزم خوبیش اینکه فقط یک یا علی میخادخیلی خوبه که میدونین از کجا شروع ک ...

هشت ساله متاهله اول راهه؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
قضاوتهای کلی نباید کرد، غلطه ماکه تک تک افراد عضوشده رو نمیشناسیم شاید مثلا طرف اومده چیزی یادب ...

چرا مشخصاتش معلوم نیس؟

اخه یه عده از کاربرا اینجورن که وقتی روی پروفایلشون میزنیم مشخصاتشون مشخص نیس

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دختر داییتو بدبخت نکن چون پسر اگه ادم سر به راه وخوب باشه نمیاد نینی سایت بچرخه 

بخدا اینکه یه پسری بیاد نی نی سایت لزوما ادم بدی نیست.

دیگه نمیدونم به چه زبونی باید بگم ...

2456

منم مشکل شمارو داشتم شاید بدتر حسابی ناامید شده بودم.تا اینکه با یه سایت همسر یابی اشنا شدم البته چندتا سرکاری بودن.تا اینکه بایه اقای آشنا شدم دیدم واقعا قصدش ازدواجه همدیگرو دیدیمو بقیه ماجراو خاستگارو.الانم بچه ام بغلمه داره شیر میخوره.شکر خدا ازدواج موفقی دارم

2714
خخخخخخخخ

خیلیا از این دوشهید حاجت گرفتن، خیلیاااااااااا

تو این تاپیک ببینید https://www.ninisite.com/discussion/topic/2239203/از-شهدا-حاجت-گرفتم

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
من ده سال از شما بزرگترم عزیزم  هم تنهام هم نیاز عاطفی دارم  مادرم  پنج ساله از دست د ...

دوست گل ب تاپیکی ک نو پست بالاگذاشتم سر بزن

ان شاالله حاجت بگیری

برای ازدواج و بخت گشایی راهکار معنوی میشناسم خاستی بگو

همچنین

کلاس مجردهای اقای شهاب مرادی خوبه، اینستاداره

موسسه روانشناسی ازدواجی حجت الاسلام برمایی خوبه، اینستا

عضو همسریابی سایت تبیان بشی خوبه

موسسه راه روشن ( خانم پرتو اعلم) تو تهران ( شهدا) خوبه....

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
عزیزم حق طبیعیه نیاز هر کسه به بلا طبیعی چه ربطی داره 

اون موقع که این جواب رو دادم از هر بری خبری میرسید

از طرفی تو یک روز چهارمین تاپیک بود که عنوانش ازدواج بود و پیدا کردن شوهر

وگرنه من چیکار حق طبیعی دارم

ولی اینجا واسه شوهر پیدا کردن اصلا مناسب نیست

منم نمیتونم کنترل کنم. از ۱۵سالگی خودارضایی میکردم.  بعدش تا یک مدت راحتم. نمیدونم به خاطر چی ...

تا اون میل اومد سراغت برو با آب سرد سرد خودت رو بشور  اگه میتونی یه دوش آب ولرم هم بگیر 

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .

از ی سنی ب بعد این حسا هست!

واسه دخترا..تنهایی ...مهم نبودن...حس کنی ک کسی تورو نمیبینه!

و سخته! مسائل جنسیم هست اما ن ب اون شدت!

اما فک کنم برای ی پسر سختیش فقط جنسی باشه!

اما ی دختر از ی یمی ی غمی میاد سراغش! ک چرا دیده نمیشم..‌ک چرا توجه نمیکنه کسی بهم...ک چرا اینقد تنهام.‌‌.. ک یمی باشه بفهمتت....

و  حالا سنتم ک بالا تر بره فشار جامعه و خانواده و حس دیر شدن و نکنه حوب نیستم و مشکل کجاس میاد سراغت!

2706