1147
1273
این چه حرفیه عزیزم..حتما شکست نفسی میکنی ... ولی  کاش من زشت بودم روزی هزار بار به خودم میگم ای ...

بله ته همه انتخابها و تفکرها و خردورزی های خوده آدم

بنظرم باز تقدیر و قسمت الهی انسان خیلی مهمه تو ازدواجش،خیلی

عین من که علرغم خیلی مسایل، خیلی دقتهام،شناختام ، حساسیتام،حتی تشخیصهای درستم... تهش باقسمتم ازدواج کردم ... ( که خوش وقتم نشدم فعلا)

آن تصويري كه مي­گفتم/پخش و پلاي اين سال­ها شده/سال­هايي كه ديگر ندارم/ابروها:پيوستگي گذشته را ندارند/گرد هجري شمسي  بر شامگاه گيسوان نشسته ويك فرق عمده ديگر :كمي پير شده ام /اما اين شب مهتابي و تكه اي صداي ساز همسايه بالايي،اين سر پر باد را،بي­خيال خواب .../بچه كه بودم:پنجره مان به سادگي باز مي­شد و آن تصوير/كلمات:دستشان به دوستي دراز بود و هيچوقت برق جمعه نمي­رفت/تا چند سال باران بيايد و باد توي سرم بپيچد و آن تصوير .../ چند روزيست بد سرفه مي­كنم/دكترم گفته:ديگر كتاب نخوان/وگرنه به پنجاه نمي­رسي/چه بهتر !ديگر خسته شده ام از اين حفره­ لعنتي توي سرم/کم كم باید بخوابم...

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

اخه میدونی دختر داییم یکم سن ازدواجش داره میگذره افسرده شده . مخصوصا از وقتیم من عقد کردم افسردگیش ب ...

چقدر تو مهربونی

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد / زندگی درد قشنگی است که جریان دارد...
1279
بله ته همه انتخابها و تفکرها و خردورزی های خوده آدم بنظرم باز تقدیر و قسمت الهی انسان خیلی مهمه تو ...

آره واقعا موثره ... البته شما هنوز اول راهین ان شالله که خوشبخت و عاقبت بخیر باشین عزیزم . پاراگراف دومتون واقعا منو یاد خودم‌انداخت

💜خداوندا ! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم که تو چون خود نداری💜
چون تو سن پایین مردا به خانمها زور میگند اون طفلیا هم چیزی نمیگند تو سن بالا دیگه هرگز زیر بار ظلم و ...

ربطی نداره گلم.من زنای شاغل و تحصیل کرده ی زیادی رو میشناسم که دارن بخاطر بچه یا از ترس طلاق با مردی که لایق شون نیس زندگی میکنن.

برای حاجتم یه صلوات میفرستی؟

این اصصصصصصصلا اون معنی ای رو که شما ازش برداشت کردی نمیده!

من در این زمینه پژوهش انجام دادم و مسلطم. الان خسته ام و باید بخوابم.

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد / زندگی درد قشنگی است که جریان دارد...
من دختر داییم مجرده و دنبال کیس خوب برای ازدواج میگرده ایشونم دنبال کیس میگرده خوب من قصدم خیره مع ...

عزیزم دختر داییتو بدبخت نکن چون پسر اگه ادم سر به راه وخوب باشه نمیاد نینی سایت بچرخه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
1281
عزیزم دختر داییتو بدبخت نکن چون پسر اگه ادم سر به راه وخوب باشه نمیاد نینی سایت بچرخه 

ممنونم. نه کلا منصرف شدم عزیزم   

لطفا از ته ته قلبت برای من و خانوادم یه صلوات بفرست 🙆 مرررسی عزیزم 🌹❣🌸
ممنونم. نه کلا منصرف شدم عزیزم    

ان شاءالله خودت توی زندگیت خوشبخت باشی😊

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
آره واقعا موثره ... البته شما هنوز اول راهین ان شالله که خوشبخت و عاقبت بخیر باشین عزیزم . پاراگراف ...

۸ سال از تاهلم گذشته، ۳۴ ساله ام، اول راهم یا وسطش یا کجا؟؟

خودم انگار تو یه گودم که خیلی نمیتونم تشخیص بدم  چی ب چیه

مرسی عزیز شمام خوشبخت شید...خوبی من اینه راه برای بهترکردن وضعمون زیادمیشناسم اما حس و انگیزه انجام ندارم !! یعنی درواقع توفیقش حاصل نمیشه...

آن تصويري كه مي­گفتم/پخش و پلاي اين سال­ها شده/سال­هايي كه ديگر ندارم/ابروها:پيوستگي گذشته را ندارند/گرد هجري شمسي  بر شامگاه گيسوان نشسته ويك فرق عمده ديگر :كمي پير شده ام /اما اين شب مهتابي و تكه اي صداي ساز همسايه بالايي،اين سر پر باد را،بي­خيال خواب .../بچه كه بودم:پنجره مان به سادگي باز مي­شد و آن تصوير/كلمات:دستشان به دوستي دراز بود و هيچوقت برق جمعه نمي­رفت/تا چند سال باران بيايد و باد توي سرم بپيچد و آن تصوير .../ چند روزيست بد سرفه مي­كنم/دكترم گفته:ديگر كتاب نخوان/وگرنه به پنجاه نمي­رسي/چه بهتر !ديگر خسته شده ام از اين حفره­ لعنتي توي سرم/کم كم باید بخوابم...
1264
ممنونم عزیزم برای امضام دعا کن لطفا    

به روی  چشم اللهم صل علی محمدوال محمدوصلی الله علیه واله وسلم 

قضاوتهای کلی نباید کرد، غلطه

ماکه تک تک افراد عضوشده رو نمیشناسیم

شاید مثلا طرف اومده چیزی یادبگیره، بادنیای زنهاآشنا شه برای ایجادعملکرد بهتر در خودش، دلایل مختلف میتونه داشته باشه....

بنظرم نباید فکرکنیم حتما مشکلداره همچین مذکری...

۸ سال از تاهلم گذشته، ۳۴ ساله ام، اول راهم یا وسطش یا کجا؟؟ خودم انگار تو یه گودم که خیلی نمیتونم ت ...

ممنون عزیزم 😘 هنوز اول راهی عزیزم خوبیش اینکه فقط یک یا علی میخادخیلی خوبه که میدونین از کجا شروع کنین راهو‌ میدونین اصلی ترینه، من که مثه کلاف سر در گمم

💜خداوندا ! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم که تو چون خود نداری💜
1220