1464
1459

منم دیوونه شدم

منم همینطورم

میترسمم کسی بیاد دورم

میترسم نپسندنم یا ولم کنن برن😢

فک میکنم خ زشتم و بخاطر این موضوع خ عصبیم

خدایا؛خوبان را شوهر دادی،بدان را دوست پسر؛مگر ما به تماشای جهان آمده ایم...

وا چتونه تو این اوضاع

این از اقتصادمون

این از سیل و زلزله و بلایای طبیعی

حالا همتون شوهر میخواین

یکی در میون تاپیک میزنید

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

1436
منم دیوونه شدم منم همینطورم میترسمم کسی بیاد دورم میترسم نپسندنم یا ولم کنن برن😢 فک میکنم خ زشت ...

من اشناشدم با سه نفر ولی تو فکرازدواج نیستن. 

همه دنبال دوستی ان.

دلم خونه خودمو میخواد زندگی خودمو میخوام . خونه خودم اشپزی کنم. تصمیم گیری کنم. به خصوص نیاز جنسی خیلی اذیتم میکنه.

وا چتونه تو این اوضاع این از اقتصادمون این از سیل و زلزله و بلایای طبیعی حالا همتون شوهر میخواین ...

دیگه تنهایی سیل و زلزله نمیشناسه ک😆😆

(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی کهزنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
دیگه تنهایی سیل و زلزله نمیشناسه ک😆😆

ما نشستیم تو بی برقی و بارون شدید اومدم اینجا دلم وا شه

همه دست به دعا واسه باز شدن بختشون😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1444
من اشناشدم با سه نفر ولی تو فکرازدواج نیستن.  همه دنبال دوستی ان. دلم خونه خودمو میخواد زندگی ...

من ۲۵ سالمه یکساله خواستگارندارم و دوس پسرم تعطیل عادت کردم

هم نایب چله میشم هم هرختمی بخواین براتون میگیرم به پولش نیازدارم التماس دعا ای دی تلگراممم@ssamiirraa
من اشناشدم با سه نفر ولی تو فکرازدواج نیستن.  همه دنبال دوستی ان. دلم خونه خودمو میخواد زندگی ...

به شهید ابراهیم هادی و شهید سامانلو توسل کن و نذر کن براشون که انشالله همسر خوبی گیرت بیاد به زودی خیلیا نتیجه گرفتن 

ما نشستیم تو بی برقی و بارون شدید اومدم اینجا دلم وا شه همه دست به دعا واسه باز شدن بختشون😂😂

خونه پدر بزرگم بودم بابام یک پسرعمع داره مجرده ۴۰سالشه.

داشتن فکر میکردن اینو سروسامون بدن.

اون وقت به من یک پولی نمیده کسب و کار راه بندازم.

😢من هیچکی باهام حتی واسه دوستی اشنی نمیشه

داغونم معلومه

بیخود نیست از خودم بدم میاد فک میکنم خ زشتم

خدایا؛خوبان را شوهر دادی،بدان را دوست پسر؛مگر ما به تماشای جهان آمده ایم...
1418
خونه پدر بزرگم بودم بابام یک پسرعمع داره مجرده ۴۰سالشه. داشتن فکر میکردن اینو سروسامون بدن. اون وق ...

چهل سالت شد به تو هم فکر میکنن😉

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ۲۵ سالمه یکساله خواستگارندارم و دوس پسرم تعطیل عادت کردم

من اصلا دوست پسرنداشتم. 

خواستگاری که قصد ازدواج داشته باشه فقط یک نفر. 

اونم اصلا نمیخوردیم بهم. 😔

ای کاش نیاز جنسی وجودنداشت. عصب های بدن قطع میشد راحت میشدیم.

نه عزیزم اینو نگو منم قبلا که مجردم بودم همینو میگفتم و یهو سرد شدم حالا وسط این همه دعا خدا این دعامو براورده کرد الان چند ساله هیچ نیاز جنسی حس نمیکنم الانم که ازدواج کردم بدتر شده و برا زندگی زناشوییم مشکل دارم

ای کاش نیاز جنسی وجودنداشت. عصب های بدن قطع میشد راحت میشدیم.

خب این که غیر ممکنه ولی بازم واسه دخترا قابل کنترل تره. بیچاره پسرای مجرد که دن به راه تو کوچه تحریک میشن و هیچ راهی ندارن.

عزیزم سعی کن ورزش کنی و مشغله فکری واسه خودت درست کنی.درسته که میل شدیدی هست ولی به راحتی میتونی فراموشش کنی.نذار بت مسلط بشه که ادم دیوونه میشه.

ان شاءالله به حق فاطمه زهرا به زودی یه انسان خوب و با اخلاق سر راهت قرار مبگیره و ازدواج میکنی

خب این که غیر ممکنه ولی بازم واسه دخترا قابل کنترل تره. بیچاره پسرای مجرد که دن به راه تو کوچه تحریک ...

منم نمیتونم کنترل کنم. از ۱۵سالگی خودارضایی میکردم. 

بعدش تا یک مدت راحتم.

نمیدونم به خاطر چیه. چه مرگمه😔

1469