1464
1459

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

خب این که غیر ممکنه ولی بازم واسه دخترا قابل کنترل تره. بیچاره پسرای مجرد که دن به راه تو کوچه تحریک ...

انفاقا خانم ها براشون سخت تره... سخته توضیح دادنش...

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد / زندگی درد قشنگی است که جریان دارد...
منم نمیتونم کنترل کنم. از ۱۵سالگی خودارضایی میکردم.  بعدش تا یک مدت راحتم. نمیدونم به خاطر چی ...

این کارو نکن... حرامه...روح و جسمت آسیب میبینه...

1436

وقتی بحث ازدواج زود و به موقع رو مطرح میکنم همه میریزن سرم‌

بابا ازدواج نیاز طبیعیه هر انسانه .یه دختر ۱۶ ساله تو این جامعه ی کثیف وقتی نیاز جنسی داره چه غلطی کنه اخه بره خودارضایی کنه و به خودش اسیب بزنه یا خدایی نکرده دستمالی پسرا شه

برای حاجت هام یه صلوات می فرستی؟😘
1444
خودارضایی کن

😮😮😮😮

خدایا دیگه خسته شدم،خودت کمکم کن تا منم طعم مادر شدنو بچششم و این انتظار لعنتی تموم بشه😔       دوستای گلم لطفا واسه اینکه دامن منو همه منتظرا سبز بشه یه صلوات بفرسین😘🙏
1418

اسی کجا رفت؟

خدایا دیگه خسته شدم،خودت کمکم کن تا منم طعم مادر شدنو بچششم و این انتظار لعنتی تموم بشه😔       دوستای گلم لطفا واسه اینکه دامن منو همه منتظرا سبز بشه یه صلوات بفرسین😘🙏
دقیقاااا درسته مردا بی پروا ترن لذت زیاد برای زناست

ضمنا مردها گاهی تو خواب ناخودآگاه ا ر ض ا میشن. همون یک تخلیه هست براشون ولی خانم ها فقط باید صبر و نجابت پیشه کنند.

اسی ببخش ربطی ب تاپیکت نداره گذاشتم بخندید ی خانومی تو ی مجلس با بچش نشسته بودن بعد یهو زارت ازش در میره میندازه گردن بچش یواشکی ب بچش میگه اگه گفتی خودم زدم برا ی پیراهن خوشکل میخرم بعد پسره میگه و خلاصه تموم میشه بعد پیرهن مادره میخره باهم میرن خرید بعد دوست بچه تو رو میبنشون به پسره میگه پیرنت چ خوشگله اونم کم نمیزاره میگه این ک میبینی تنمه حاصل گوزه ننمه😝😝😂😂😂😂😂

دنیــــــا جای بــــدی نبود ما بد اقبــال بودیم در بدترین نقطه از جـــهان وبدترین بــرهه از زمان متــولد شدیم... ماتاوان گناهـی را پس دادیم; که در ان هیچ نقشی نداشتیم... ما برای بردن نیامده بودیم.... دیگران لذتش را بردند،وماعذابش راکشیدیم.... تا زبان به شکایت گشودیم مارا از جهنم ترساندند...واقعا نمیفهمم مگربالاتر از سیاهی رنگ دیگری هم هست؟؟؟          
خودارضایی کن

تو گوگل سرچ کن : مضرات خود ارض ایی 

و سرچ کن : گناه خود .....

کیفر .......

ببین چقد آسیب جسمی، روانی و معنوی داره

هیچ وقت فکر نمیکردم« حوزه علمیه» انقدر جای خوبی باشه !!_من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_من عاشق و معتاد کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس   
1331