2733
2734
عنوان

با این مهمون ها چیکار کنیم😐😐😐

825 بازدید | 48 پست

سلام خوبید بچه ها....ما سمت شمال خونه داریم و برای عید اومدیم اینجا خواهرم و شوهرش هم اومدند الان فهمیدیم برای اخرهای تعطیلات خانواده شوهرخواهرم با دامادهاشون و نوه هاشون میان سمت شمال و این که حتما خونه ما میان و احتمالا یه وعده شام یا ناهار میمونند من میخوام به مامانم بگم بهشون تعارف شام و ناهار نکنه اما نمیدونم چطور بگم که موضع نگیره اخه یکی دو نفر نیستند که ۱۲ نفرند خواهرم هم بارداره و طبیعی که نمیتونه  کمک کنه میمونه من و مامانم و واقعا تا این جا عید کلی مهمون داری کردیم دیگه اعصابم نمیکشه اونا هرسال به یه بهانه ای یه شام یا نهار خودشون و به ما میندازند درصورتی که تو این پنج سال که خواهرم ازدواج کرده ما فقط یک بار خونشون رفتیم اونم برای پاگشا بود و این که ادم هایی اند که با یه تعارف کوچولو سریع میان خونه ات اما خودشون اصلا تعارف نمیکنند .....حالا به نظرتون چطور به خانوا ه ام بفهمونم که برای وعده غذایی اصرار نکنند در حد یه عید دیدنی تموم بشه بره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

زیادحرص نخورخواهی نخواهی میان یه وعدست یه چیزمختصردرست کنیدزیادمفصل نباشه که خسته بشین 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

متاسفانه رسم ما ایرانی هاست تا مهمون میاد اتفاقا به شام و نهار هم دعوتشون میکنیم 😑

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

بگو شمال سیل اومده بشینین تو خونتون نیاین

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2706