2733
2734
عنوان

اعصابم خورد شد

391 بازدید | 20 پست

از ۲۸ ام تعطیلم دقیقا ۱۸ روز فرصت داشتم دو سال بود که کل تعطیلات عید سفر بودم

امسال به خاطر دوستم صبر کردم تا امروز که اونم خوزستان میگن سیله کنسل کردم با دوچرخه می خواستم بگردم

هیچی فقط الکی گذشت

before i die i want to be happy and make others happy

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زن و دوچرخه سواری به حق چیزای نشنیده

وقتی تو بیای نی نی سایت پس دوچرخه سواری خانمها هم نباید عجیب غریب باشه واست

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731

امتاسفم برات عهدقجری

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2738

خدایا لطفاً تموم مردهای زن ستیز رو بنداز توسیل....الهی آمین

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

مرد و عضویت و شرکت در تبادل نظر سایت بارداری و زایمان به حق چیزای نشنیده

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

خب توعقب افتاده ای بیچاره.....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
درست صبحت کن

باامثال تو باید همینطور برخورد کرد

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
اگه خودم تنها بودم حتما رفته بودم

نه بابا..واجب نیست که

.تابستون انشالله

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706