2737
2734

برا دو سه دست لباس ببر رکابی و مانتویی وشورت و شلوار و کلاه و ناف بند.شیشه شیر و پستونک .پتو وملحفه و پوشک وفلاکس کوچیک آب.تو ساکش بزار.

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

لباس سایز صفر بردار..مای بی بی..دستمال مرطوب..پتو ..شیشه شیر..لباس زیر برا خودت..نوار بهداشتی..لباس..کلاه و پاپوش اینا برا بچه..من اینارو گذاشتم فعلا

من جایے باختم ڪه فڪر ڪردم دارم به آرزو هام میرسم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند دست لباس بچه، پتو بچه، پوشک 

پوشک واسه خودت، لباس زیر، روسری، موبایل و شارژر و هندزفری، یه دست لباس کامل واسه وقتی مرخص میشی

برس لوازم آرایشی

اها دستمال مرطوب واسه نی نی هم بذار

...
2728

دستمال مرطوب.کرم مرطوب کننده بچه.

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
لباس سایز صفر بردار..مای بی بی..دستمال مرطوب..پتو ..شیشه شیر..لباس زیر برا خودت..نوار بهداشتی..لباس. ...

سایز صفر خوب نیست گلم.از سایز یک شاید بچه کپله اگه م نباشه سایز یک خوبه

2738

دو دست کامل سایز صفر

دستمال مرطوب و پوشک

شیشه شیر

لباس زیر پد سینه

پتو بچه ،پارچه خشک کن

برای خودت دستمال مرطوب و لوازم آرایشی

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
ناف بند چیه؟

ناف بند طوری بگیر بری تو لوازم سیسمونی خودشون میدن

2706