2733
2734

دوباره پیوست تاپیک قبلم این عکسو‌ میذارم نشر بدین لطفا

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 

چرا اینجا تا شوره یه چیزو در نیارن ول کنه داستان نمی شن؟؟؟؟؟؟؟؟ 

مگه ما از پشته کوه اومدیم ثانیه به ثانیه تاپیکه سیله شیراز و اینور اونورو می زنید؟؟؟؟؟؟؟ 

والا خداشاهده ماهم مثله شما تمامه اخبار مجازی (( اینستا- تل-اخبار_سایتا)) داریم و دنبال می کنیم ، نیازی به اطلاع رسانی شماها نیست

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چی رو  باید نشر  بدیم  ک  جان هموطنان مون  رو نجات بدیم باهاش؟؟🤔

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

شیراز یازده نفر امروز تو سیل کشته شدن 

گلستان همین طور تلفات داشته 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
چرا اینجا تا شوره یه چیزو در نیارن ول کنه داستان نمی شن؟؟؟؟؟؟؟؟  مگه ما از پشته کوه اومدیم ثان ...

من تاپیک نزدم ولی هر کس مختاره هر تاپیکی میخواد بزنه ما هم اگه از موضوع خوشمون نمیاد میتونیم نریم تو تاپیکش

باران ، داری با کشورم چه می کنی ؟!

ما آب را برای آبادی می خواستیم ، نه ویرانی ، حواست هست ؟!

آمدی و همه چیز را به هم ریختی ؟

آمدی و آسمان را به زمین دوختی بی انصاف ؟!

صدایِ ترس و اضطرابِ این مردمِ خسته از درد ، برای لحظه ای هم تنت را نلرزاند ؟!

صدایِ آهِ کوچه و خیابان هایِ دلشکسته ی سرزمینم را نشنیدی ؟!

کاش می دانستی ما آنقدر رویِ لطف و مهربانی ات حساب کرده ایم که نه سدهایمان برای روزهایِ خشمِ تو محکم بود ،

نه رودخانه هایمان وسیع ، نه مدیریت هایمان بحرانی ...

ما فقط بعد از شکسته شدن ، هشدار می دهیم و کار که از کار گذشت ، دنبالِ چاره می گردیم ...

کاش می دانستی این مردم چقدر بی پناهند و کمی منصفانه تر می باریدی ...

آهسته ببار باران !

اینجا هیچ چیز سرِ جای خودش نیست ، که یا غرقِ سیلاب می شویم ، یا لب هایمان از تشنگی ترک بر می دار

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2738

خدای خوبم کم کم دارم ناامید میشم میشه کمکم کنی یه وقتایی میگم چرا صدام نمیاد طرفت چرا قهری با من چرا خدا ب نظرت بس نیست این همه غصه خوردن خدا جونم خیلی داغونم خیلی کاش یکم بهم کمک کنی . 
چرا اینجا تا شوره یه چیزو در نیارن ول کنه داستان نمی شن؟؟؟؟؟؟؟؟  مگه ما از پشته کوه اومدیم ثان ...

من کاری ندارم ولی استارترتوی عنوانش نوشته که درموردچیه .میتونستی توی تاپیکش نیای دلیلی نداره اینجوری تندبایه آدمیکه دلش برای هموطناش میسوزه برخوردکنی روزی هزاربارتاپیک عکس زده بشه باجون ودل شرکت میکنین اونوقت...

خدایاشکرت

شما دقیقا مصداق بارز ادمایی هستین ک طبل تو خالی هستن 

میتونید نیایید داخل تاپیک خانم از جلو کوه اومده

من کاری از دستم ساخته نیس جز اینکه اطلاع رسانی کنم 

شاید به درد کسی خورد 

من کاری از دستم ساخته نیس جز اینکه اطلاع رسانی کنم  شاید به درد کسی خورد

دستت درد نکنه عزیزم همینم خوبه توی این وضعیت هرکی هرکاری ازدستش برمیادتروخداکوتاهی نکنه این عیدبرای هموطنامون عزا شده 

خدایاشکرت
من کاری از دستم ساخته نیس جز اینکه اطلاع رسانی کنم  شاید به درد کسی خورد

دست گلتم درد نکنه 

مهم نیت توعه

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
من تاپیک نزدم ولی هر کس مختاره هر تاپیکی میخواد بزنه ما هم اگه از موضوع خوشمون نمیاد میتونیم نریم تو ...

منم تایپک نزدم. بله کسی رو با قسم و قران نمیبرن داخل تایپک دل به خواهیه مجبور نیستین برین

هربژی کورد😍😍😍😍بچه هام زندگیمن ❤️خدایا خودت مراقبشون باش
2706