2726
عنوان

کمک به سیل زده ها

448 بازدید | 41 پست

بچه ها بیاین یه کاری کنیم نمیدونم تو همین نی نی سایت یه کمپین بزنیم مثلا یه ادم مطمنم پیدا کنیم مدرک داشته باشه اعتماد کنیم بهش پول بدیم بهش

یا شهرای مختلف جمع شیم کمکامونو جمع کنیم بدیم هلال احمری خیریه چیزی گرچه من ک خودم اعتماد ندارم به هلال احمر

من مشهدیم

مشهدیا بیاین کمپین بزنیم یه خاکی تو سرمون بریزیم

فقط لطفا یه جای معتبر پیشنهاد بدین ک همه بتونیم اعتماد کنیم

یا بیاین اصلا به مدیر سایت بگیم این امکانو واسمون فراهم کنه چون اون معتبر تره و میشه اعتماد کرد

بعد یه کمپین همینجا درست کنیم

و هرکی هرچی داره خوراکی لوازم بهداشتی لباس نمیدونم هرچی

اماده کنیم بفرستیم واسشون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

الان شبکه خبر شماره حساب زیرنویس کرد، اتفاقا من به تنها جایی که اعتماد دارم هلال احمر هست

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

فعلا که قرار همه استان ها درگیر سیل بشن ب ۲۵ استان هشدار دادن بهتره پولاتون برا خودتون نگه دارین 

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل

من از طریق برنامه اپ واریز کردم به محک اونا کمک میکنن به سیل زده ها خود برنامه اپ یه بخش اختصاص داده به این مورد جز محک به جایی اعتماد ندارم

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ ای هیچ تو بهر هیچ برهیچ مپیچ

فکر خوبیه 

الان همسایه های ما جمع شدن ،آب وخوراکی وپتو جمع کردن ببرن محل نمایشگاه 

نمیدونم توچه مرحله ای هستن 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

بیای ب شخصی اعتماد کنی، بعدم اون طرف قابل اعتماد باشه و دزدی نکنه، ولی بره این همه پول رو بده کتاب و کتابخونه بزنه مثلا

مثل زلزله زده های سرپل ذهاب ک اینکار انجام شد

دیگه اشتباه گذشته رو تکرار نکنیم و فقط ب هلال احمر اعتماد کنید و پول نقد بدید

الان شبکه خبر شماره حساب زیرنویس کرد، اتفاقا من به تنها جایی که اعتماد دارم هلال احمر هست

میدونی چند میلیارد پارسال به حساب هلال احمر واریز شد برا زلزله کرمانشاه؟‌؟؟میدونی اگه اون پولا به دست مردم رسیده بود هیچ کدومشون نباید تو چادر تو سرما زندگی میکردن؟؟

2706