2726
عنوان

خانواده داماد ناز میکنن😏😏😏

| مشاهده متن کامل بحث + 881 بازدید | 51 پست
درخواست تمکین چه ربطی به باکرگی داره مگه عقد نیستی بیشتر توضیح میدی

خب اگه باکره بودم میتونستم از حق حبس استفاده کنم و بگم که اول مهریه ام رو میخوام بعد میرن باهاش زندگی کنم. ولی چون باکره نیستم نمیدونم این حرفو بگم. بخاطر همین رفته در خواست تمیکن داده. 

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدا عجب رویی داره .چه جوری اونوقت میخوای بری بری با همچین ادمی زندگی کنی 

همین دیگه منم بهش گفتم که پام به دادگاه برسه دیگه جدا میشم. اصلا هم برام مهم نیست که باکره نیستم کاریه که شده 

2728
عزيزم چي شده كه خودتو انقد پايين آوردي ؟  چرا بايد به اين قضيه فكر كني!  هرگز زنگ نزن&nb ...

نامزدم اصرار میکنه در جوابش چی بگم؟ 

خب اگه باکره بودم میتونستم از حق حبس استفاده کنم و بگم که اول مهریه ام رو میخوام بعد میرن باهاش زندگ ...

تا جایی ک من میدونم مهریه رو به کسی که زنه کامل میدن حتی تو دوران عقد و اگر دختر باشه نصفشو میدن

توی هرتاپیکی که نظر میدم نظرم صرفا در جواب استارتره لطفا شمایی ک مخالفی یا خوشت نمیاد ریپلای نکن من حوصله بحث ندارم
خب اگه باکره بودم میتونستم از حق حبس استفاده کنم و بگم که اول مهریه ام رو میخوام بعد میرن باهاش زندگ ...

جاری کنم مشکل شما رو داره

الان یعنی برادرشوهرم بهش عدم تمکین میدن با ینگه تو عقده؟ خانومش باکره نیس و قراره با اون حکم زن بگیره

بهش میدن؟؟؟؟؟ یا زنش میتونه بگه برام خونه فراهم کن تا تمکین کنم؟

پدرت حرف حق میزنه و بهش میگن آدم نیستی تو درجواب حرف ناحق و پرروییه نامزدت مرددی زنگ بزنی برای تاریخ ...

بخدا قسم خیلی بدبختم من پای دیابتش موندم پای دروغها های باباش موندم احمق بودم رابطه برقرار کرد باهام😭😭😭

جاری کنم مشکل شما رو داره الان یعنی برادرشوهرم بهش عدم تمکین میدن با ینگه تو عقده؟ خانومش باکره نیس ...

اره میتونه بگه که خونه با تمام وسایل در شان خانواده من فراهم کن تا بیام زندگی کنم باهات. 

از الان انقدر به خودت و خانوادت بی احترامی میشه بعد از عروسی بدتره این زندگی نیست که عزیزم

چیکار کنم؟ اگه تا بیستم درست نشه دیگه جدا میشم ازش ولی حیف که باکره نیستم😭

تا جایی ک من میدونم مهریه رو به کسی که زنه کامل میدن حتی تو دوران عقد و اگر دختر باشه نصفشو میدن

اون مال موقعیه که من بگم جدا میشم و مهریه ام رو بذارم اجرا

عيب نداره عزيزم محكم باش چيزي نشده تو هنوز جووني 

با همچين آدمايي بهترين كار اينه كه خيلي محكم به نامزدت بگي خودشون محترمانه بيان تكليفتو روشن كنن وگرنه خودت تكليف زندگيتو روشن ميكني و مهريتو اجرا ميزاري 

بزار ببيني كه نامزدت چقد برات ارزش قائله اگر تلاش نكنه الان اگه مهريتو بگيري و ازش جدا شي بخدا چيزيو از دست ندادي 

2706