2737
2734
عنوان

درمونده شده ام !

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 40 پست

منم اوضاع همینه شاید بدتر شوهرم هر چی بهش بگه میگن زنت گفته الانم زنگ زد هرچی دهنش اومد گفت بعدش گفت اگه دست پسرم داغ بشه میام پدر تو درمیارم الان کلی گریه کردم حیف که شوهرم مرد خوبیه وگرنه یه ثانیه نمیموندم،،،خیلی خسته شدم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اتفاقا مثل خودشون باش جلو شوهرت حتی گرم بگیر تنها بودی یا رفتارهایی که نشونه کم محلیه و  مردها ...

بی شعور فامیلاشو که از شهرشون اومدن مهمون کردم بردم بیرون بعد اخر سر غذای بچم اضافه اومده دنبال ظرف میگشتم بریزم توش از کیفش یه پلاستیک مچاله دربه داغون داده میگه بذار تو این یه کلمه پرسیدم تمیزه ؟ انگار فحش خوار و مادر دادم بهش برگشته جلو فامیلاش صداشو برده بالا با عصبانیت میگه نه شاشیدم توش ! آخه من به این بی فرهنگ چی بگم به خدا فکر نکنم هیشکی به اندازه من بدبخت باشه که من این آشغالو باید تحمل کنم عوض تشکرش اینجوری باهام رفتار میکنه بعد میگه پرسیدی تمیزه یا نه به من توهین کردی بایدم این جوابو بشنوی !

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین

مام امروزبحثمون شده.....عیدشوهرم تنهارفته شرراه انداختن پشت سرم..بعدبه مادرش زنگ زدم تبریک گفتم یه کلام نگفت توچرانیومدی...حالاالان گیرداده مامانمودعوت کن بیادشام.....لعنتیا😖

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2731
منم اوضاع همینه شاید بدتر شوهرم هر چی بهش بگه میگن زنت گفته الانم زنگ زد هرچی دهنش اومد گفت بعدش گفت ...

دیوانن من چندسال پیش بهم تهمت زدنو ...بعدشم دخترشون جدا شد گفتن تو جادو کردی و ...توقع داشتن التماس کنم و گریه و زاری بجاش کنترلمو از دست دادم پدرشوهر و مادرشوهر و دوتا خواهرشوهرا رو پهن کردم رو بند انداختم طوری که باورشون نمیشد من همونم که این همه احترام گرفتم هرچی گفتن چیزی نگفتم بعدش دوسال قهر کردم الانم تو مراسما و عید به عید پنج دقیقه همو میبینیم اینم سرسنگین خونمم شکر خدا نمیان پارسال دعوتشونم کردم نیومدن امسال دیگه دعوتشونم نمیکنم 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
منم اوضاع همینه شاید بدتر شوهرم هر چی بهش بگه میگن زنت گفته الانم زنگ زد هرچی دهنش اومد گفت بعدش گفت ...

درکت میکنم من که میگم کاش اصلا با شوهرم ازدواج نمیکردم که این مادر عوضیه عقده ایش هیچ وقت نمیومد تو زندگیم اگه بخاطر بچم نبود یه ثانیه تحمل نمیکردم

بی شعور فامیلاشو که از شهرشون اومدن مهمون کردم بردم بیرون بعد اخر سر غذای بچم اضافه اومده دنبال ظرف ...

ببین فقط سرسنگین باش اصلا حرف نزن سول واجب پرسیدن جواب بده روابطو کم کن دیوونه میشی اونا هیچیشون نمیشه

2738
بهتر که نمیان خوندی کامنت قبلیمو؟

میخونم اخه شوهرم خیلی دلش میخاس بیان تازه دوماد گرفته بودن ابرو داشت جلو دومادشون ولی اینا احترام برا غرور پسرشونم قائل نیستن البت از قصد اینکارو میکنن که شوهرم عصبی شه سرمن خالی کنه 

ببین فقط سرسنگین باش اصلا حرف نزن سول واجب پرسیدن جواب بده روابطو کم کن دیوونه میشی اونا هیچیشون نمی ...

تو رو خدا فقط بگو مادرشوهر تو هم به این بی فرهنگی و آشغالی هست؟ خدا وکیلی راستشو بگو این دیگه اخرشه اخر بدیه

میخونم اخه شوهرم خیلی دلش میخاس بیان تازه دوماد گرفته بودن ابرو داشت جلو دومادشون ولی اینا احترام بر ...

میفهمم لا دست باباشون بی خیال زندگیتونو بکنین لیاقت ندارن

تو رو خدا فقط بگو مادرشوهر تو هم به این بی فرهنگی و آشغالی هست؟ خدا وکیلی راستشو بگو این دیگه اخرشه ...

بی فرهنگ نیست فخش بدن ولی وقتی جلو کسی میشه عزیز میشم بعدش خواهرشوهرام بیشتر جواب خدافظی و سلام هم نمیدن البت من خیلی سنگین باهاشون حرف میزنم در حد سلام مرسی نهایتا خدافظی کلی اگرم باشن و شرایط ایجاب کنه من پدرشوهرم اونه که فتنه میکنه 

میفهمم لا دست باباشون بی خیال زندگیتونو بکنین لیاقت ندارن

اره بابا پسرشون بچه دار نمیشه میان به من میگن تو تو ازمایشا دست بردی وگرنه پسر ما مشکل نداره

چندسال پیش یه مرد غریبه رو اوردن دم خونم تهمت زدن و رفتن 

بی فرهنگ نیست فخش بدن ولی وقتی جلو کسی میشه عزیز میشم بعدش خواهرشوهرام بیشتر جواب خدافظی و سلام هم ن ...

منو میگن باباشون خوب بوده شانس من اون مرده مامان افریطه اشون عمر نوح و داره منم خواهرشوهر همینطوره کینه برداره سلام خداحافظی هم نمیکنه به اون جاریام محل میده به من نه خیلی بیشعورن خلاصه

2706