2733
2734
عنوان

چیکارکنم بگم به شوهرم یانه؟

486 بازدید | 27 پست

خانومامن یه خواهردارم که پسرعمه ی شوهرم ۲ساله خواستگارشه اینقدرفت اومدکه ابجیمم دلشوباخته مامغازه داریم حالاازطریقی که بماندمفصله اومده به ابجیمشمارشوداده اینم بااون دوست شده زنگ زده بهش وفقط درحدتلفنی حرف میزنن باهم مشکل اینجاست که منوشوهرم هیچیوازهم مخفی نمیکنیم اونم هرچی بشه میادمیگه درموردخانواده و...ولی من این موردوبه شوهرم نگفتم ازاونطرفم پسرعمش میدونه که من میدونم اینادوستن حالاگیرداده به ابجیم میگه که به خانوادش بگه باهم حرف میزنن حالامن میترسم بگه داداش ایناهم بدونن ماباداداشش رفت امدداریم یهوازدهنش دربره که منم میدونم اون موقع شوهرم ازم ناراحت بشه که نگفتم بهش  حالاموندم خودم زودتربگم یانه ابجیم قسمم میده میگه نگومن خجالت میکشم ازش البته شوهرمم بفهمه خواهرمونصیحت میکنه به نظرم حالامن چیکارکنم بنظرتون ببخشیدطولانی شد

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اگه همسرتون ادم بدی نیست بگو به نظرم اگه سو استفادا نمیکنه و بعدا چماق بشه تو سرت

عزیزم ادمیزادونمیشه شناخت که منم ازهمین میرسم که بعدهابکوبه توسرم یاپیش بابام اینابگه اونوقت بابام ابجیمونابودمیکنه

دراین دنیااگرغم هست صبوری کن خداهم هست😔😔
عزیزم ادمیزادونمیشه شناخت که منم ازهمین میرسم که بعدهابکوبه توسرم یاپیش بابام اینابگه اونوقت بابام ا ...

چی بگم والا میخای فعلا نگو اگر ازدواجشون جدی شد بگو اومده خاستگاری کرده نگو دوستن که به قول دوستمون اگه عیب و ایرادی داشت پسره بهتون بگه بعدم بخاهرت بگو اتو دست پسره نده مثل عکس و اینا 

2706