2733
2734
عنوان

خانمای اراکی بیاین

140 بازدید | 8 پست

شوهرم توجاده س داره میاد شهرتون بخاطر سفرکاریش.. هوا چطوره .. پیش بینی هوا چی گفته خطری تهدید نمیکنه؟؟قلبم داره ازجاش کنده میشه میترسم

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

عزیزم سلام

اراک فعلا در حد نم نم و پیوسته میباره 

الان کدوم جاده ن؟

این شماره وضعیت راه هاست 141

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
.اگه خود اراک بیاد خطری نداره . 

خود اراک میاد

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
عزیزم سلام اراک فعلا در حد نم نم و پیوسته میباره  الان کدوم جاده ن؟ این شماره وضعیت راه هاست ...

مرسی خانمی😍 از قم اومده اراک ۶۰ کیلومتری اراک

مرسی خانمی😍 از قم اومده اراک ۶۰ کیلومتری اراک

نه عزیزم نگران نباش ،چون دیگه نزدیکه

اینجام در حد سیل نیست

فقط محل اسکان دارن؟

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢
2738