2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شوهر منم اوایل خیلی منو ضایع میکرد خانواده ش ذوق مرگ میشدن من تا جایی که میشد جلوشون بهانه نمیدادم که شوهرم حرفی بهم بزنه چند بار هم ازش خواستم جلو. دیگران احترام منو. نگه داره الان خوب شده 

شوهر منم اوایل خیلی منو ضایع میکرد خانواده ش ذوق مرگ میشدن من تا جایی که میشد جلوشون بهانه نمیدادم ک ...

من با این که خیلی زبون دارم و حساسم ولی شوهرم از همون اول بهم گفت از هرچی مادرم گفت خوشت نیومد ب من بگو اونم میره به مادرش میگه  حل میشه

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم

هیچ کاری نکردم ورشکسته شده تلافی سر من در میاره بهش گفتم آگه یه بار دیگه اینکار کنی مهرمو میذارم اجرا مادرشوهرم الان انقد خوشحاله که شوهرم بلند شد پیشوند و به سمتم اومدم بااینکه روم دست بلند نکرد ولی خیلی خورد شدم میخواستم طلاق بگیرم بعد به خاطر شرایط همسرم بیخیال شدم به خودشم گفتم به خاطر شرایطش کوتاه اومدم 5 روز عید فقط دعوا کردیم خیلی ناراحتم اینم عید امسال من تورک خدا یکم باهام حرف بزنید

2714

خوب الان وقتی من اینطوری خورد میشم جلو خونوادش یه سوال دارم من حس میکنم این زندگی مثل زندگی بی حجب و حیا نرفته که نمیشه دیگه حجب و حیا بین ما از بین رفته با کتک زدن شوهرم فحاشیهای رکیک به خونوادم هرچند اینا رو تاحالاجلودیگران انجام نداده ولی خوب کتک زدن درد آمون هل دادن صورت یا یه سیلیه  توروخدا شوهری شما هم اینطوری ان؟؟؟