2737
2739

خانوما من قراره طبیعی زایمان کنم ولی نمیدونم دردای اولیش چطوریه؟میشه تحمل کرد؟اخه من میخوام طبیعی بی درد انجام بدم ولی تا 5سانت باید حداقل درد و بکشم😖😖

خدایا بابت نی نی تو دلیم شکرت😍ممنونم 👪

طبیعی خیلی راحته فقط تامیتونی پیاده‌روی کن

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ۱۳ روز پیش زایمان کردم😊😊😊

الحمدولله خوب بود

دردش برای من مثل درد پریودی خیلی شدید بود 

۳ ساعتم بیشتر درد نکشیدم

تحرکم زیاد نداشتم

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

‌خیلی هم عالی تا پنج تقریبا درد کمه شبیه دردای پریودی شدید. پیاده روی دوش اب گرم بسیار کمک کنندس 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

من طبیعی بودم خونریزی کردم رفتم بیمارستان 

دهانه یه سانت باز بود 

بهم قرص و امپول دادن تا دردام شروع شد 

نمیدونم درد طبیعی چجوریه 

فقط با خودت خرما و آبمیوه ببر 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2738

بستگی ب استانه تحمل دردت داره..منکه با بی حسی اسپاینال انجام دادم تا ۸ سانت هم تحمل کردم جیغ نزدم الکی داد و هوار نکشیدم همه پرستارا و ماماها میگفتن آفرین خوب تحمل میکنی درصورتی ک از درد دیگه کم مونده بود خودمو چنگ بزنم😂 ولی تحمل کردم ذکر و صلوات وووو....انشالله ک زایمان خوبی داشته باشی تا ۵ سانت درد کمه 

وااااا🙁 
تا امپول فشار نزدن اره میشه تحمل کرد امپول که میزنن دیگه غیر قابل تحمل میشه

من احتمالا باید بستری بشم با امپول فشار دردام بیاد چون 39هفته و1روزم 

دردا قابل تحملن ولی خوب یه دردیه که تا حالا تجربش نکردی.

می ارزه به سزارین.

تحمل کن فقط بجای داد و هوارو جیغ یه نفس عمیق بکش و زوووور بزن با تمام وجود

تظاهر میکنم به زندگی کردن
من احتمالا باید بستری بشم با امپول فشار دردام بیاد چون 39هفته و1روزم 

به هر حال میگذره نترس انشاالله بچتو به سلامت بغل بگیری ببینیش دردات فراموش میشه

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤
من ۱۳ روز پیش زایمان کردم😊😊😊 الحمدولله خوب بود دردش برای من مثل درد پریودی خیلی شدید بود  ...

خداروشکر راحت بوده برات ایشالا برای منم خوب باشه زودبگذره

2706