2737
2734

این موضوع فقط واسه اوایل بارداریه من خودم انگار عفونت باردار شده بودم طوریکه داشتم میمردم شب تا صبح تب وواقعا مر گو دیدم صورتو و بدنم را می کندم از تب و خودش تو یک ماه و نیمگی افتاد فقط چند قطره خو نریزی داشتم البته از اول هم دکتر گفت این مورد داره وبعد از سقط خود به خود عروس پشت پردرو برای بقایا گرفتم

هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که اتفاق نیفتد پس میخواهم و بدست می آورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای با قرص سایتوتک ک زدی ناقصش کردی اگه سقط نشده من خودم با قرص سقط کردم بلافاصله بعد از گزاشتن قرص زیر زبونم خونریزیم شروع شد حتی داخل واژن هم نذاشتم

تومردباش گریه ننداز...نمیخواد مرد باشیو گریه نکنی  
2731
دوستان درست میگن برکت و نعمته ، اما این دوستمون میگن نمیخوان و خودشون میدونن برکت و نعمته و دو تا دا ...

اینم میدونست امکان حاملگیش هست ی روش ججوگیری مطمئن انتخاب میکرد

الان بچشو بکشه؟؟ر

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
2738
اینم میدونست امکان حاملگیش هست ی روش ججوگیری مطمئن انتخاب میکرد الان بچشو بکشه؟؟ر

حرفتون درسته واقعا

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢

يك خانمي چند. وقت پيش مثله شما ميگفت چيكار كنم بچم بيفته همه ميگفتم نكن نمدونم رفته بود چيكار كرده بود ميگفت غلط كردم كاش نميكردم ميگفت دارم ميميرم

از نوشتن ٦٦٦ جلويه اسمم منظوره خاصي ندارم همونجوري عدده ٦ رو دوست دارم 😁
2706