2733
2734
عنوان

کسی هست بیاد حرفامو بشنوه

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 69 پست
الانم اومد خونه زیاد محلش نزا مردا لوس نکنید بزارید اون اوبوهت زنانه داشته باشین 

آره کارش ندارم ولی اگه بفهمم رفته بوده خونه پدرش بدجور بهم میریزم 

روزهایی پر از امید ،سلامتی ،شادابی، زیبایی، مهربونی و دوستی از طرف شما برای خودم خواستارم..    
واقعا ما مردا هممون اینجو نیستیم خود من یه بستنی تنهایی از گلوم پایین نمیره تا برا زنم نیارم 

راست میگین همیشه و همه جا استثنا وجود داره،اگه واقعا خوب باشین خانوم شما از بندگان برگزیده خداست  خوشبخت باشین

ادب و شعور مثل عطره...ما واسه خودمون استفاده میکنیم ولی دیگران هم ازش لذت میبرن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هیچ وقت بی احترامی نمیکنم زن وزندگی مقدسه

میشه لطفا بهم بگین چیکار کنم ..حتی اگ حق با منم باشه اصلا بهم اجازه نمیده حرفی راجب خانوادش بزنم همین ک میگم فحش میده و میگه نزار زندگیتو جهنم کنم 

روزهایی پر از امید ،سلامتی ،شادابی، زیبایی، مهربونی و دوستی از طرف شما برای خودم خواستارم..    
2728
آره کارش ندارم ولی اگه بفهمم رفته بوده خونه پدرش بدجور بهم میریزم  

اگرم رفته باشه عکس العمل نشون نده چون دیگه می‌فهمه چی اذیتت می‌کنه تا باهم حرفتون شد می‌ره ور دل ننه باباش

خدایا شکرت 
اگرم رفته باشه عکس العمل نشون نده چون دیگه می‌فهمه چی اذیتت می‌کنه تا باهم حرفتون شد می‌ره ور دل ننه ...

آره برام مهم نیست ک بره فقط متنفرم ازشون ک حرف دروغ پشت آدم میگن

میشه لطفا بهم بگین چیکار کنم ..حتی اگ حق با منم باشه اصلا بهم اجازه نمیده حرفی راجب خانوادش بزنم همی ...

شما سعی کنید اصلا نگین چه احتیاجیه بگین شما زندگی خودتونو دارین تنش ایجاد نکنید اصلا سعی کنید تو این عرصه زندگی جز خودتون و زندگی شخصی بحث دیگه ای با شوهرتون نکنید

آره برام مهم نیست ک بره فقط متنفرم ازشون ک حرف دروغ پشت آدم میگن

مادرشوهرمنم تو چشام نگاه می‌کنه ودروغ میگه خب آدم چی بگه جز اینکه خودشو حقیرو بی ارزش کرده پیش عروس وداماداش چی نصیبش شده

خدایا شکرت 
2738
شما سعی کنید اصلا نگین چه احتیاجیه بگین شما زندگی خودتونو دارین تنش ایجاد نکنید اصلا سعی کنید تو این ...

خیلی خوب گفتین مرسی 

مادرشوهرمنم تو چشام نگاه می‌کنه ودروغ میگه خب آدم چی بگه جز اینکه خودشو حقیرو بی ارزش کرده پیش عروس ...

پیش من و جاریام دستش رو شده ولی عین چی دامادشو خر خودش کرده اصلا اگه ببینی میگی این زن فرشتس در صورتی ک باید عروسش بشی تا بفهمی چ آدمیه

خانوما دیگه زندگیا الان مثل گذشته ها نیس الان تنش و درگیریها بیشتر شده ادما کم طاقت شدن سعی کنید فقط ...

ب خدا میخوام ولی نمیذارن مدام ی حرف جدید در میارن و مخصوصا جلوم میگن ک منو عصبانی کنن 

پیش من و جاریام دستش رو شده ولی عین چی دامادشو خر خودش کرده اصلا اگه ببینی میگی این زن فرشتس در صورت ...

به زندگی خودت برس چکار به جاری و دوماد داری،بزار دامادش خرش باشه،مطمئن باش اونم هر جا به نفعش نباشه راهشو تغییر میده ،سعی نکن بدیشونو به بقیه ثابت کنی ،به خودت که ثابت شده پس سنجیده رفتار کن

ادب و شعور مثل عطره...ما واسه خودمون استفاده میکنیم ولی دیگران هم ازش لذت میبرن.
پدر و مادر شوهرم خیلیییی غیبت گوون بچه ها  ینی پشت سر خدا هم نعذوبالله حرف میزنن منم رنجش گزف ...

وای خانواده همسر منم اینطورین حالن بهم میخوره ازاسن اخلاقشون شوهرمم یخورده مثل اوناست انقد حرصم میگیره ازشون

ب خدا میخوام ولی نمیذارن مدام ی حرف جدید در میارن و مخصوصا جلوم میگن ک منو عصبانی کنن 

اونا بیمارن شما با آرامش و بی محلی این تنشها رو جواب بدین نه با جروبحث با همسر 

همسر مطمننن طرف خانواده خودشم میگیره شما سعی کنید خیلی بیمحل باشین و جوری وانمود کنین که اونا بفهمن که برا شما مهم نیس و آرامش خودتونو اینجو از دس نمیدین

2706