2726

من کیست دارم احتمالش هست ک حامله بشم قرص ال دی هم میخورم 

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤

اگه قرص میخوری نه دیگه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

خب قرص ال دی خودش ضد حاملگیه.منظورت چیه؟یعنی همزمان قرص میخوری باردارم بشی؟

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه قرص میخوری نه دیگه

اها خب پس

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2728
خب قرص ال دی خودش ضد حاملگیه.منظورت چیه؟یعنی همزمان قرص میخوری باردارم بشی؟

ن چند وقت پیش تو دلم کیستم ترکید بعد دکتر بهم قرص ال دی داد تا اب بشه بعد ما رابطه داشتیم میخواستم ببینم احتمالش هست حامله بشم 

قرص ال دی ک ایرانیه.. غیر عوارض چاقی و بی اعصابی هیچی ندارع.. با کیستم میشه باردار شد.. من الان ۳ ...

دکتر داد قرص ال دی گفت ۳ ماه بخورم اب بشه حالا رابطه داشتیم گفتم ببینم احتمالش هست حامله بشم 

ن چند وقت پیش تو دلم کیستم ترکید بعد دکتر بهم قرص ال دی داد تا اب بشه بعد ما رابطه داشتیم میخواستم ب ...

نه قرص میخوری نه .ولی ویست مانع حاملگی نیست من خودم یه میوم داشتم که بزرگ شده بود با این حال حانله شدن.میوم مثل کیسته

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
دکتر داد قرص ال دی گفت ۳ ماه بخورم اب بشه حالا رابطه داشتیم گفتم ببینم احتمالش هست حامله بشم 

اره عزیزم احتمالش هست..

اگر اوضاع مالیت بد نیست به جای ال دی..قرص یاسمین یا یاز بگیر بخور بسته ای ۵۰عه دو دوره ک بخوره کیست هات اب میشه عوضش خیالت راحته ک عوارض نداره

🧡
نه قرص میخوری نه .ولی ویست مانع حاملگی نیست من خودم یه میوم داشتم که بزرگ شده بود با این حال حانله ش ...

اها مرسی دوست عزیز 😊