2410
2553
عنوان

رازداری

2211 بازدید | 21 پست

چطوریه بعضیا از زندگیشون هیچی نمیگن و سرازکارشون در نمیاری و نسبت به خودشون انقدر رازدارن؟🤔 من متاسفانه بیشتر چیزارو به همه میگم.😔 توروخدا راه حل هاتونو به طور جدی بگین.بگین چیکار کنم که نسبت به زندگی خودم رازدار باشم؟😖 خیلی برام مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
منم مث شمام همه کل برنامه های زندگیمو میدونن

بیا یه راه حل پیدا کنیم.به نظر من رازداری در حریم خصوصی خودمون در زندگی خیلی مهمه.من راه های زیادی رفتم اما تاثیری نداشته و بازم این کارو انجام دادم😔

2714

وا 

دیگه چیزی از این راحت تر؟ من‌مامانمم نمبتونه ازم حرف بکشه که چی خوردم کجا رفتم. 

مثلا توی اینستاام یه جوری پست میذارم که کمترین چیزا معلوم‌باشه. به خواهرام غر میزنم که به کسی مربوط نیست ما الان کجاییم. لوکیشن نزنین

مثلا سوالای مردمو با محدود ترین کلمات جواب میدم و خودمم اصلااا راجع به زندگی بقیه صحبت نمی کنم. از اولم اینجوری بودم ولی بیشترشو تمرین کردم دیدم اینجوری راحت ترم. 

بین فامیلای همسرمم یه بحثی پیش اومده بود که همه خانما رو نشوندن و روبه رو کردن که کی چی گفته چون مسئله حاد شده بود. برادر شوهرام گفتن کتی که اهل حرف و غیبت نیست. و وقتی دیدم بحث من از بقیه جداس فهمیدم راهو درست رفتم. 

توام حریم زندگیتو سفت بچسب. من بدترین اتفاقای زندگیمو تو همین نینی سایت تعریف کردم ولی حتی نزدیک ترین دوستم این مشکلاتمو حدس نمیرنه

منم اصلا در مورد زندگیم با کسی صحبت نمیکنم اما یه عده از اقوام خیلی سرشون توی زندگیمه کلا زوم کردن روی من و شوهرم از این بابت خیلی ناراحتم چون هر کاری بکنیم همه میفهمن نمیدونم چطوری😐😐

بسپار به خدا خودش خوب درست میکنه خدای دانه های انار🥰

باید خودت بخوای

کسی نمیتونه کمکت کنه

هروقت خواستی چیزی رو بگی سریع تو ذهنت به خودت بگو لزومی نداره شخص دیگه باخبر بشه

من هیچی حتی به خانواده خودم هم نمیگم

چون لزومی نمیبینم

باردار نمیشدم و آی یو آی کردم حتی مادرم هم نفهمید

وا  دیگه چیزی از این راحت تر؟ من‌مامانمم نمبتونه ازم حرف بکشه که چی خوردم کجا رفتم.  مثل ...

خوب راهشو بگو.اصلا این کارو دوست ندارم.راهشو میخوام.یه تمرین بده انجام بدم

2706