2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
متاسفانه دو بار  دوست ندارم مجددا تکرار بشه

علتشو نفهمیدی؟؟منم دوبار سقط‌کردم بعد ازمایشهای ژنتیک معلوم شد که مشکل سیستم ایمنی دارم که تا ۹ماهگی باید امپول آی وی آی جی بزنم

ببین من با توجه به تحقیقات و تجربه ها تو این یک سال فهمیدم سقط،میتونه سه تا علت داشته باشه یا از اسپرم مرد میتونه باشه یا سیستم ایمنی بدن زن .یا غلظت خون.از،این سه تا خارج نیس

بالاخره بعد از دوتا سقط منم مامان شدم😊 انشاا...هرکی چشم انتظاره بزودی زود مادر یه فرشته کوچولو میشه الهی آمین👧
علتشو نفهمیدی؟؟منم دوبار سقط‌کردم بعد ازمایشهای ژنتیک معلوم شد که مشکل سیستم ایمنی دارم که تا ۹ماهگی ...

تازه سقط کردم بعد از تعطیلات میخوام برم دنبال آزمایشا، اونقدر تو این چند روز مطلب درباره علت سقط خوندم که تقریبا به گفته های شما رسیدم و بعید میدونم علت سقطای منم از این سه مورد خارج باشه ولی متاسفانه دکترای شهر ما میگن تا سه مورد سقط نیاز به بررسی نداره به خاطر همین میخوام برم کلینیک ابن سینا برای پیگیری امیدوارم اونجا به نتیجه برسم

علتشو نفهمیدی؟؟منم دوبار سقط‌کردم بعد ازمایشهای ژنتیک معلوم شد که مشکل سیستم ایمنی دارم که تا ۹ماهگی ...

شما بعد از سقطاتون بارداری موفقی داشتید یا هنوز اقدام نکردید؟؟

شما بعد از سقطاتون بارداری موفقی داشتید یا هنوز اقدام نکردید؟؟

منم مرکز ابن سینا رو بهم معرفی کردن ولی چون همدان بودم راه دور بود نرفتم.پیش دکتر زنان که رفتم واسم ازمایش ژنتیک نوشت و تو اون ازمایشا مشخص شد مشکلم ...هزینش تقریبا دو میلیونی میشه ولی واقعا ارزش داره .نه هنوز ماه اینده قراره اقدام کنم این مدت دنبال امپولایی بودم که گفت باید تا ماه ۹بارداری بزنی سخت گیر اوردم چون کشور تحریمه از امریکا میاد و به سختی میدن گرونم هست هرکدوم یک وسیصد

بالاخره بعد از دوتا سقط منم مامان شدم😊 انشاا...هرکی چشم انتظاره بزودی زود مادر یه فرشته کوچولو میشه الهی آمین👧
2714
تازه سقط کردم بعد از تعطیلات میخوام برم دنبال آزمایشا، اونقدر تو این چند روز مطلب درباره علت سقط خون ...

انشاا...مشکلت معلوم بشه اقدام بعدی بچتو سالم بغل کنی

منم مرکز ابن سینا رو بهم معرفی کردن ولی چون همدان بودم راه دور بود نرفتم.پیش دکتر زنان که رفتم واسم ...

ایشالا با این همه دوندگی که کردید به زودی صاحب یه فرزند خوشگل و سالم بشید 

ایشالا با این همه دوندگی که کردید به زودی صاحب یه فرزند خوشگل و سالم بشید 

مرسی🍀🍀🌷