2733
2734
عنوان

حق با منه یا پگاه؟

1281 بازدید | 77 پست

بچه ها میدونم چن بار گفتم برا خیلیا تکراری شده اما مجبورم دوباره بگم که بتونید قضاوت کنید؛؛ خواهرم پگاه ۴ سال ازم بزرگتره ۱۴ سالش که بود با ی پسر لاوبالی دوس شد و گفت یا این یا هیچ کس دیگه😐بلایی نموند سرمون نیاره  چن نمونه از هزارتا میگم(پسره بش شیشه های عجیب غریب میداد میریخت تو غذای خانوادم که رضایت بدن ازدواج کنن؛؛ طلا هاشو برمیداشت میداد به پسره میگفت گم شدن؛؛؛ گوشت و پسته و هرچی تو خونه بود میداد به پسره ؛؛ اگه مامانم به چیزی شک میکرد میگفت پریا شاهده (من) میزاشت به دروغ دست به قران بزنم که مامانم قانع شه ی بار ترسیدم گفتم روقران نمیزنم تمام لباسامو تو تنم پاره کرد::::: )خلاصه ۱۵ سالگی زن اقا شد و همون شب عروسی باردار شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ویارش بد بود و همش خواب بود و مامانم منو میفرستاد تمام کاراشو بکنم تمام خرجش با پدرم بود پسره قمار بازی کرد بابا پولشو داد(پگاه مییاد با کولی بازی و بدبخت شدم مردم از گرسنگی پول از بابام میکشه) 

2738
2706