2737
2734

مامان من ۳تا زایمان داشته طبیعی خیلی خوب بوده خودمم میخوام طبیعی زایمان کنم.

به قول شوهرم اونایی ک ناراضین میان پست میزارن و...وگرنه اونایی ک راضین اصلا توفازاینکه بیان بگه ای فلانه ای بساله نه تازه اوناییم کراصی بودن وپست گذاشتن همه گفتن ک خوب بوده .مثل اینکه تو چندساعت دردقبلش بکشی ولی بعدش راحت شی یا نه قبلش کارتو راحت کنی وسزارین بشی ولی بعدش دردبکشی والبته عوارضش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامان من ۳تا زایمان داشته طبیعی خیلی خوب بوده خودمم میخوام طبیعی زایمان کنم. به قول شوهرم اونایی ک ...

مادر منم سه تا طبیعی داشته ولی میگه خیلی سخته اصلا تشویق ام نمیکنه. ولی دکتر خودم خیلی موافق طبیعی ه

خیلی دو دلم

گل من دودلی نداره زایمان طبیعی چیزی بوده ک ازاول وعزل بوده.

درمورده سزارینم بگم اون برای شرایط خاصه اینکه بچه نچرخیده زایمان اورژانسیه بچه مدفوع کرده لگن کوچیکه....ولی وقتی همه چیت اوکیه زایمان طبیعی بهترین انتخابه

مادر منم سه تا طبیعی داشته ولی میگه خیلی سخته اصلا تشویق ام نمیکنه. ولی دکتر خودم خیلی موافق طبیعی ه

برعکس مامان من شوهرم مادرشوهرم همه وهمه میگن فقط طبیعی تازه به قول مامانم خیلی دیگ سختت بود فوقش اپیدورال بزن تازه اونم اگ همه چیت خوب پیش بره خوده ماماها نمیزنن 

2738

به حرف اینو و اون نیست

اولا این حرف غلطه که از ازل زایمان طبیعی بوده پس بهتره، این یعنی در علم رو ببندیم، از ازل برای وبا میبردن پس الانم بمیرن بهتره

زایمان چیزی نیست که بگی مامانم زایید راضی بود، فلانی زایید نا راضی بود

اگه دکترت خبره ست، فقط به دهن اون نگاه کن، ببین چی صلاح میدونه، هر چی گفت همون رو انجام بده، و البته یه بیمارستان خوبم انتخاب کن که پرستاراش دلسوز و مهربون باشن

من اولی رو طبیعی اوردم به غلط کردن افتادن، نابود شذم بخدا، اما دومی رو سز کردم عالی بود، یکی مثل من یکی هم برعکس من، نوع زایمان باید متناسب با بدن خودت و وضعیت نی نیت تعیین بشه اصلا چیزی نیست که مقایسه کنی، و تعیینش هم صرفا بر عهده پزشکه، و دیگرون هر چی میگن تجربیات شخصیه که ناشی از بدن خودشونه

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
به حرف اینو و اون نیست اولا این حرف غلطه که از ازل زایمان طبیعی بوده پس بهتره، این یعنی در علم رو ب ...

عزیزم دقت کنی منم همینو گفتما گفتم گفتم اگ همه چیت اوکیه زایمان طبیعی خوبه ولی اگ بچه نچرخیده ولگن کوچیکه و.....زایمان سزارین

2706