2737
2734
عنوان

کسی میتونه این خواب عجیب رو تعبیر کنه؟😳

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 39 پست
خواب آشفته بوده!!!  زیاد در گیرش نشین!!!   احتمالا مرده تو این دنیا به چیزی چشم امید داشت ...

تعبیرش درگیر مادرم نمیشه؟

آخه تو اینترنت ببین چی نوشته:

جابر مغربی می گوید:

یکی از رویاهایی که بدترین معنی و یا تعبیر را دارد قطع شدن پای مرده در خواب است چنان چه شخصی این رویا را تجربه نماید در چند روز و یا در چند ماه اینده وارد سیلی از مشکلات خواهد شد که باعث رنج و آزار ایشان می شود این رنج و گرفتاری میتواند بدهکاری های مالی بزرگ و یا مسائل شخصی و خانوادگی باشد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیره انشاءالله من بلد نیستم تعبیر خواب، ولی انگار ک ارتباطش یا نمیدونم تبعات اعمالش یا آرزو هاش با دنبا کامل قطع نشده یه چیزایی هست ک خواستن بزور قطع کنن و خیلی سریع ببرنش از دنیا همون شب دفنش کردن چشماشم باز بوده بزور خواستن ببندن

2728
خیره انشاءالله من بلد نیستم تعبیر خواب، ولی انگار ک ارتباطش یا نمیدونم تبعات اعمالش یا آرزو هاش با د ...

فکر کنم تو کما بوده دستگاه ها رو قطع میکنن

ولی هشتاد و خورده ای عمر کرد...

فکر کنم تو کما بوده دستگاه ها رو قطع میکنن ولی هشتاد و خورده ای عمر کرد...

اهان شاید تو ناخودآگاه مامانت فکرمیکرده ک طرف و بزور کشتن چون میوی دستگاها رو قطع کردن. ، یعنی  ناخودآگاه مامانت این فکر اومده ک طرف زنده بوده،، و این خواب چیزی جز فکر و تخلیه ناخودآگاه مامانت نبوده  نمیدونم ها این بذهنم رسید

بنظرم ربطی به مرده نداره.اگه هم داشته باشه کمه.بیشتر ربط با مادرت داره

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
اهان شاید تو ناخودآگاه مامانت فکرمیکرده ک طرف و بزور کشتن چون میوی دستگاها رو قطع کردن. ، یعنی   ...

آخه مامانم اصلا بهش فکر نمیکرد و یک دفعه ای دیده و به یادش افتاده

و اینکه موقع اذان صبح بوده.

شایدم اینطور بوده به هر حال ما سعی میکنیم خیرات بدیم

2738
اهان شاید تو ناخودآگاه مامانت فکرمیکرده ک طرف و بزور کشتن چون میوی دستگاها رو قطع کردن. ، یعنی   ...

اینم میتونه باشه.تاثیر بدی تو ذهن مانانش گذاشته

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
اینم میتونه باشه.تاثیر بدی تو ذهن مانانش گذاشته

رافائل اینو ببین من میترسم

جابر مغربی می گوید:

یکی از رویاهایی که بدترین معنی و یا تعبیر را دارد قطع شدن پای مرده در خواب است چنان چه شخصی این رویا را تجربه نماید در چند روز و یا در چند ماه اینده وارد سیلی از مشکلات خواهد شد که باعث رنج و آزار ایشان می شود این رنج و گرفتاری میتواند بدهکاری های مالی بزرگ و یا مسائل شخصی و خانوادگی باشد.

آخه مامانم اصلا بهش فکر نمیکرد و یک دفعه ای دیده و به یادش افتاده و اینکه موقع اذان صبح بوده. شاید ...

اره بنطرم همینه،، خب ناخودآگاهِ ذهن مامانت، نه فکری ک کرده،، ناحوداگاهِ ذهنش

خیره انشاءالله 

همون صدقه بدید

وای چه ترسناک مامانت غذای سنگین خورده این چه خوابی بوده منم از ترس میترسم این خوابو ببینم 

حالا فکر کن اون چه حالی داره

بعدم مامانم اصلا خواب هاشو یادش نمیمومد همیشه میگه من چرا خواب نمیبینم یا یادم نمیاد

حالا این یادش مونده

رافائل اینو ببین من میترسم جابر مغربی می گوید: یکی از رویاهایی که بدترین معنی و یا تعبیر را دار ...

ببین من این تعابیرو قبول ندارم.روانشناسی خوندم و بیشتر به تعابیر روانشناسی معتقدم.خیلیم تعبیر دردناکی نداره.بنظرم در رابطه با ترس مادرت از مرگه.اینکه تشییع جنازه تو تاریکی بوده ینی مامانت مرگو خیلی مبهم میدونه و تو تاریکیه ذهنشه مرگ و مردن

2706