2726

بچه ها اونایی که بلدن کمک کنن.

مامانم دم اذان یه خوابی دیده که نگران شده. 

خواب دیده یکی از اقواممون که یک سال پیش مرده، تشیع جنازشه اما تو شب!

همه خیلی سریع مراسم رو میگیرن و طرف رو میذارن تو قبر.

مامانمم اونجا بوده و تعجب کرده که چرا تو شب؟!

و اینکه یکی از پاهای اون شخص از مچ قطع شده بود و همونجوری تو قبر میذارنش و ادامه پاهاشم بوده اما از هم جداشده بوده.

رو مرده خاک میریزن اما چشماش از قبر بیرون میمونه و این چشم ها مثل زنده ها نگاه میکرده و چپ و راستو نگاه میکرده😔 یعنی همه بدن تو قبر بوده جز چشم ها.

هیچ کسم اینارو نمیدیده.

مامانم و اون گورکن ولی چشم هارو میدیدن.

مامانم داد میزنه آقا وایسین این زنده ست!! چشماشو ببینین داره نگاه میکنه، درش بیارین!!!

گورکنه میگه نه بابا طبیعیه. به خاطر اینه که چند روز بعد از مرگ ممکنه یه جاهایی از بدن کار کنه (؟)

ولی خب - میره یه چیز نوک تیز برمیداره- من درستش میکنم.- و با اون شی نوک تیز هی فرو میکرده تو چشم های مرده تا بسته شه-😵😳

خلاصه مامانم خیلی از این خواب نگران شده و به هیچکس نگفته.

به نظرتون چه تعبیری داره با توجه به اینکه پای طرف تو دنیا قطع نشده بودن...

حالا چرا مامانم باید این خوابو میدید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواب آشفته بوده!!!  زیاد در گیرش نشین!!!  

احتمالا مرده تو این دنیا به چیزی چشم امید داشته که نا امید شده و پاهاش که تکیه گاهش بودن از بین رفته!!!

نهایتش یه صدقه برای مرده بدین و براش قران بخونین!!!

ممکنه مرحوم بابت چیزی یا فردی نگرانی داشته باشه و هنوز چشمش دنبال این دنیا باشه...من زندایی تازه عروسم فوت شد من و مامانم و دوتا از زندایی هام همزمان تو یه شب خوابشو دیدیم بعد یک سال... مادربزرگم سه روز روضه گرفت خیرات داد 

من یه مردادیم با یه عالم غرور...

😂😂😂😂شبیه فیلمای زامبیه

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
واویلا چ عجیب

این فردی که مرده عمر طولانی داشته و ما ازش بدی ندیدیم. به نظرمون مرد خوبی بوده اما خیلی پولدار بوده و شاید پشیمونه که از مالش استفاده برای خیریه و اینا نکرده؟

ممکنه مرحوم بابت چیزی یا فردی نگرانی داشته باشه و هنوز چشمش دنبال این دنیا باشه...من زندایی تازه عرو ...

پسر آخریش ناخلف در اومده و خیلی خانوادشو اذیت میکنه...موقع زنده یودنش خیلی نگرانش بود

به خانواده ش بگین.این بنده خدا احتمالا تو این دنیا کار نیمه تمومی داشته مثلا قرضی چیزی گردنشه. اینو بخاطر پاش میگم. و چشماش که به دنیا بوده ینی انتظار خیراتی فاتحه ای چیزی داره.احتمالا براش خیرات نمیشه

2706