2726
عنوان

تا حالا به کسی حسودی کردین

2756 بازدید | 30 پست

راستشو بگید من خودم ٣٠ساله مجردم یکی از اقواممون ۲۵ سالگی ازدواج کرد خودش خوشگله ولی خانوادش سطحشون نسبت به شوهر این خیلی پایینه مثلا اجاره نشینن ولی شوهری کرد که همه انگشت به دهن موندن از خوشگلی خوشتیپی نگم که همه شیفتش میشن صدای خیلی جذابی هم داره بعد هم خودش هم خانوادش خیلیییی ثروتمندن خونشون مثل قصره وقتی هم ازدواج کردن چند تا کشور خارجی دختره برد.بسیار اخلاق خوب و مردم داره همه ازش تعریف میکنن 

منم حسودیم میشه  خو  

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه جالب

آخرین پستم در مورد این بود که من تا به حال توی عمرم حسادت برام مفهوم پیدا نکرده و نمیدونم اصلا چه مزه ایه الانم تاپیک شما

حقیقتا غبطه میخورما ولی حسادت هرگز اصلا آدم حسودی محسوب نمیشم 

بیشترین چیزی که باعث شده به کسی غبطه بخورم، زندگی کردن کنار پدر مادرم و توی وطن خودمه 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

حسودی نکن سعی کن غبطه بخوری و ب زندگیت برسی اون زندگیشو میکنه این وسط شمایی ک خدای نکرده ضرر میکنی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
والا من حسودی کردم تو ک از نزدیک دیدی بنظرم باید ی کاری میکردی😂

والا فامیلای شوهر خواهرمه بعد خواهرم همش میاد از این تعریف میکنه  دیگه عذاب میده 

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
2706