2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یه نوع قرص بود دکترم بهم داده بود ماه اخر صبح ب صبح میخوردم نصفشو بچمم پسر بود الحمدلله اصلا نگرفت،البته مال تشنج و صرع بود ولی تاثیرش روی جنین این بود ک زردی نگیره،به همه ی مادرای باردار واسه ماه اخرشون تحویز میکرد،ابی رنگم بود قرصه ،ولی اسمشو یادم نیست

2728
عزیزم یه نوع قرص بود دکترم بهم داده بود ماه اخر صبح ب صبح میخوردم نصفشو بچمم پسر بود الحمدلله اصلا ن ...

منم شنیدم یه بار گفتم گفتن الکیه اون خانم میگفت من امپولشو زدم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
عرق کاسنی توی اخربارداری بخورروزی چندلیوان خیلی موثره زایمانم کردی بازم بخور خاکشیرهم شربت درست کن ...

کاسنی خنکیه من یکم خوردم اما چون دکتر گفت نخوردم دیگه هندوانه خیار و لبنیات خیلی میخورم 

زردی از گروه خونی مادر هستش زیاد تاثیری نداره خوردن انار و البالو کاسنی میگن خوبه

من تا ماه قبل انار و‌پرتغال خیلی خوردم روزی نیم لیتر فقط اب پرتغال خوردم گفتن سرده خوبه

دکتر من میگه هر کاری نکنید میگیرن به خون مادر . فقط ماه اخر کاسنی و شاتره بخورین روزی نصف استکان کمتر میشه ولی بازم میگیره . نمیدونم گفت کدوم گروه خونی زردی نمیگیرن اصلاا یادم رفته خخخ . 

هنه بچه هاا میگیرن 

کاربر سال 92ام ولی به علت شرکت در پیج 22بهمن تعلیق شدم . االبتواربریمو درست کردم باز دیروز ریست کردم گوشمو کلا یادم رفته بود رمزززو...
2706