2410
2553

این وضع اقتصادی چه تاثیری در نحوه برگزاری چشن عقد وعروسی ،یا حتی جهیزیه داشته .....ساده تر شده ،فرقی نکرده ،یا مفصل تر شده

از پذیرش درخواست دوستی آقایان معذوریم 😊

هیچ فرقی نکرده بود کسی که دستش به دهنش رسیده بود اگه تو ارزونی 5 نوع غذا میداد تو گرونیم داد. من چندتا عروسی رفتم هیچ فرقی نداشت 

دختر باس حجب و حیا داشته باشه وگرنه پرده که پنجره اتاق منم داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من شهریور عروسی دوستم رفتم خیلی تاثیر داشته مجبور شده بود از کلی خرجای اضافه بگذره نه تالار گرفت نه فیلمبردار ارایشگاه اینا هم همرو ساده گرفت

جهیزیشم همینطور

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

من هرچی رفتم فقط عقد بوده که همشون هم گفتن عروسی نمیگیریم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

فقط تابستون رفتم عروسی 😂دیه عروسی نداشتیم الاااان عروسی داریمممم😍😍😍😍

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)
2714

یه عقد هم روز قبل از سال تحویل رفتیم نیم ستش که بدل بود حلفه نشونش بدل بود فقط حلقه اشو طلا خریده بودن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

من عقد خودم بعد ماه رمضان 97 بود..عروسیمم بعد ماه رمضان 98 انشالله..خیلیم مفصل گرفتیم😄 

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
خودشون گفتن بدله؟

عقد فامیل نزدیک بود در جریان بودیم

بکی از دوستام قرار بود ۴ مدل غذا ، چند مدل دسر . چند مدل ابمیوه ولکام خیلییی مفصل بگیره

اما اخرش دو مدل غذا ( اما بازم بهترزن غذا ک خپدش میخواست ، ) دو تا دسر ، ولکام فقط شیرینی میوه و قهوه و یه مدل ابمیوه داد

طلا هم مجبور شد سبک تر بگیره البته پول همون سنگین قدیم بود

یادم تورو فراموش..
2706