2703
2553
عنوان

احتمالش چقدره؟؟؟

98 بازدید | 15 پست

من این ماه اولین ماهه که اقدام کردم کیست آندو متریوز بودم ۳ دوره قرص مصرف کردم دکتر که سونو مو دید گفت خیلی اندازه کیستات کوچیک شدن و الان اقدام کن برا بارداری منم زمان تخمک گذاریم تقریبا یک شب درمیون اقدام کردم حالا من باید دیروز پریود میشدم اما نشدم تا الان امکان اینکه بارداری اتفاق بیفته همون ماه اول هست؟؟؟؟ بهترین زمان برا بیبی چک گذاشتن کی هست؟؟؟ خودم راستش اصلا روو ماهه اول حساب نکرده بودم و اصلا فکرشم نمیکردم.

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین امروز بی بی بزن..ان شالله که باردارب

حتما باید سر صبح بذارم بیبی چک و؟؟؟ 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2720
الان بذا بی بی چک

بعد یه سریا اینجا گفته بودن علائم خاصی باید داشته باشم اما من علائمی ندارم 

بعد یه سریا اینجا گفته بودن علائم خاصی باید داشته باشم اما من علائمی ندارم 

بیشتریا اتفاقا علائمی نداشتن بارداربودن...نه احتمالا چون یه روز گذشته نشون میده مایعات نخور زیاد واینکه ادرارتویکم نگه دار بعدبرو تست بزن

خدایا شکرت که مامان شدم..خدایا خودت صحیح وسالم نگهش دارتابیاد بغلم۲۴فروردین ۹۸
بیشتریا اتفاقا علائمی نداشتن بارداربودن...نه احتمالا چون یه روز گذشته نشون میده مایعات نخور زیاد وای ...

باشه عزیزم مرسی هرچی خدا بخواد همون میشه نمیدونم والا 

2714
اگه اون لحظه که مثبت شد دلت لرزید واسه منم دعا کن

باشه عزیزم نگران نباش من که خودم بعید میدونم باردار باشم اما برات حتما هم الان هم اگه باردار بودم دعا میکنم عزیزم من خودم کیست آندو داشتم انقدر همه منو ترسونده بودن خدا خودش کمک میکنه

بیبی چک رودس بگیر..خارجیه و خطا نداره

وایسم فردا صبح بذارم یا همین امروز بعد از ظهر بذارم درست تشخیص میده؟؟؟ آخه امکان داره همین ماهه اول بگیره با وجود کیست؟؟ تازه من اقدامم هم منظم نبود.خودم اصلا انتظار ندارم راستش

باشه عزیزم نگران نباش من که خودم بعید میدونم باردار باشم اما برات حتما هم الان هم اگه باردار بودم دع ...

خدابخوادمیشه عزیزم ان شالله که صلاحش باشه بارداریت..من ماه سومم که میخوام اقدام کنم اون دوماه جدی نگرفتم که نشدحالا این ماه جدی گرفتم ببینم چی میشه

خدابخوادمیشه عزیزم ان شالله که صلاحش باشه بارداریت..من ماه سومم که میخوام اقدام کنم اون دوماه جدی نگ ...

انشاالله که هرچی خیره برات پیش بیاد و خدا کمکت کنه و یه نینی ناز بهت بده😍😍😍 نگران نباش اصلا 

انشاالله که هرچی خیره برات پیش بیاد و خدا کمکت کنه و یه نینی ناز بهت بده😍😍😍 نگران نباش اصلا 

ممنونم عزیزمممم

2706