1177
44
عنوان

بیاین عکس زشت بچه منو ببینین

| مشاهده متن کامل بحث + 3620 بازدید | 169 پست
خدایی چقدر زشت بوده ها😍

عزیزمممم اینجا چه خوشگله😂😂

خداوکیل اولش خیلی زشت بوه😂😂

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1156
1194
نه زشت نیستش 😘😘 دیروز تو اینستا عکس یه بچه نارس دیدم .اون واقعا زشت بود . 😁😁

خوب بچه های نارس چون ریزه میزه اند زشت ترن...دخترمن نارس نبود ولی دو کیلویی بود. سرش خبلی کوچیک بود. گریه که میکرد صورتش چروک میشد. واقعا زشت بود نوزادی اش😅

1179
1178