عنوان

به نظرتون زیاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 90 پست
😭😭😭😭😭 ای خدا گرفتار شدم

سبزیجات و میوه بخور میان وعده یا آجیل

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
زیادم غصه نخور خواهرشوهرمن س ماه اول ویار داشت نمیخورد چیزی ولی بعدش تا اخر حاملگی ۳۰کیلو اضافه کرد ...

مامانم و خواهرم شیرشون خیلی پرچرب بود. تو بارداری ۳۰ کیلو اضاف کرده بودن ولی بعد زایمان با شیر دادن در عرض سه ماه لاغر لاغر شدن.شیرشون قشنگ سفت بود و غلیظ. مامانم میگه نگران نباش لاغر میشی😧😧😧😧😧

آره من الان هفته ی ۱۵ ام. گفت از آخر ۱۶ مولتیو شروع کن. فکر کن هنوز مولتی شروع نکردم اینم شروع کنم ی ...

نه اجیل خوبه ولی نه زیاد هااا رو دل میکته خدایی نکرده مریض نیشی چون سنگینه هااا حواست باشه دکتر به من گفت تو عید پرخوری نکنی البته سر بچه اولم که یه ماه اول بودن الان که اخرشم واسه وزن گیری خوبه . ولی کلا روزی یه مشتمیخورم مغز. 

ولی بادوم از اول روزی 7تا میخوردم . 

کاربر سال 92ام ولی به علت شرکت در پیج 22بهمن تعلیق شدم . االبتواربریمو درست کردم باز دیروز ریست کردم گوشمو کلا یادم رفته بود رمزززو...
نه اجیل خوبه ولی نه زیاد هااا رو دل میکته خدایی نکرده مریض نیشی چون سنگینه هااا حواست باشه دکتر به م ...

آره عزیزم منم میخورم گردو و بادوم و پسته ولی صبح و عصر.

آره ماست خامه ایو روغنو چربیو کامل حذف میکنم عزیزم😖

روغن زیتون خوبه

اما زیاده روی در مصرف موز و تنقلات و شیر هم چاق کننده است، اینکه پزشک به شما مولتی ویتامین دادن معنیش این نیست که به غذای بیشتری نیاز دارین.

حتما پیاده روی کنید 

2706