2737
2739
عنوان

به نظرتون زیاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 90 پست
خانوما من هفته هفتم قندم۹۵بود دکتر گفت رژیم بگیر خیلی عذابم..اصلا برنج نمیخورم جز هفته ای سه بار از، ...

اره رعایت کن ممکنه بارداریت که بیشترمیشه قندت بره بالاتر

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه تازه دکترم بهم مولتی ویتامینم داده😐😐 ولی واقعا گرسنم میشه ..😥😥 اینهمه میخورم دوباره شب که میر ...

خخخخ مولتی اشتها رو زیاد میکنه دوتا در هفته بخور . اصل وزن گیری حنین دوماه اخر الان فقط خودت چاق میشی. منم اینحوری بودم خخخ شوهرم بهم میگفت موش اگه شبا صدای بیسکویت میومد این سری گرسنه میشم اجیل میخورم حداقل خاصیت داشته باشه . 

کاربر سال 92ام ولی به علت شرکت در پیج 22بهمن تعلیق شدم . االبتواربریمو درست کردم باز دیروز ریست کردم گوشمو کلا یادم رفته بود رمزززو...
2738

میان وعده هاتو کمترش کن

خیلی وزن اضافه کردی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
سزارین میکنم😓😔 خیلی گرسنم میشه😖😖😖😭 

زیادی چاق بشی بچه خیلی خوب وزن نمیگیره

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
نه ارث قند داریم نه چاقم ن زیاد میخورم نمیدونم چرا    

شاید کلا بدنت اینطوره .من برعکس شما کلا بدنم جوریه که قندم پایینه همیشه .البته کلا چیزهای شیرین هم خیلی خیلی کم میخورم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
خخخخ مولتی اشتها رو زیاد میکنه دوتا در هفته بخور . اصل وزن گیری حنین دوماه اخر الان فقط خودت چاق میش ...

آره من الان هفته ی ۱۵ ام. گفت از آخر ۱۶ مولتیو شروع کن. فکر کن هنوز مولتی شروع نکردم اینم شروع کنم یخچالو یکجا میخورم با جاش😖😖

من میگم آجیل چربه نخورم 😧😧

[QUOTE=85326536]چیکار کردی ؟؟ [/QU.ی مدت اشتها نداشتم  بیشتر میوه میخوردم غذام نون پنیر خیار گوجه بود چند وقت.چیزی اضافه نکردم زیاد کلا یک کیلو اونم  گاهی ترازوکمتر نشون میده😂صورتم ریخته بازو ها ب ا س نم و رانم کلا ریختم فقط شکم دارم

چه جالب. الان به خودت برس قرص آهنو اینا بخور عزیزم

آره. اون موقع از ترس اضافه وزن مولتی ویتامینمو نخوردم. الان مجبورم هرروز بخورم😕😕😕😕

هرچی برای تپل شدن و باهوش شدن نوزاد بلدید بهم بگید خدا خیرتون بده
2706