2733
2734
عنوان

به نظرتون زیاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 90 پست
از ناهار تا شام خیلی گرسنم میشه😣😣😣😣

الهی عزیزم پیاده روی و تحرکت و زیاد بکن 

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوشبحالت 

من هیچی نمیتونم بخورم 

همش میگم خوشبحال اونایی که راحت همه چیز میخورن چه بارداریای راحتی دارید خداراشکر 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738

وای یعنی چی؟من سه ماه اول وزنم ۶۴ بود اصلا اضاف نکردم همشم میخوردم با وجود تهوع.الان تو ۴ ماهم.روزی یه لیوان شیر میخورم..مغزیجات یه مشت.غذاهامم سه وعده.فقط تنها چیزی که زیاد میخورم میوه ست.یک کیلو میخورم.دو وعده میارم که شامل یه پرتقال دوتا سیب و کیوی و موز و اینا میشه..چرا اضاف نکردم؟خوشبحالت

کنار تو بهترین حوای زمینم..

زیاده خیلی دکترتون چیزی نمیگه . من دکترم دعوام میکنه . من کله 9ماه 10کیلو زیاد کردم. 

البته اگه بچه اوله طبیعه یکم . من پسر اولم 18کیلو زیاد کردم ولی واقعااا میخوردم که هر دفعه دکتر میگفت سودی نداره راستم میگفت بنده خدا این دفعه مواظب بودم چون بچه بخواد وزن بگیره میگیره به خوراک نیس . خواهر شوهره من تا ماه 9هیچی نتونست بخوره فقط بالا میاورد ولی ماشالله بچه اش 3وکیلو نیم بود ولی من اصلا ویار نداشتم 2900بود . خو چه کاریه خودمونو الکی چاق کنیم باز واسه شیر دادنم باید بخوریم تا شیر داشته باشیم . بعدم پادردو کمر درد میگیریم 

کاربر سال 92ام ولی به علت شرکت در پیج 22بهمن تعلیق شدم . االبتواربریمو درست کردم باز دیروز ریست کردم گوشمو کلا یادم رفته بود رمزززو...

منم خیلی میخوردم از اول ولی کم کم سعی کردم زیاد نخورم فعالیتمم بردم بالا. روری یه تخمرغ دولیوان شیر دوتاگردو با پنیر و ماست و ناهار و شام ولی نه زیاد و میوه میخورم الان ۶ ماهم تموم شده ، ۹ کیلو اضافه کردم

من نشستم بروی می بخری برگردی/ترسم اینست مسلمان شده باشی جایی...
زیاده خیلی دکترتون چیزی نمیگه . من دکترم دعوام میکنه . من کله 9ماه 10کیلو زیاد کردم.  البته اگ ...

نه تازه دکترم بهم مولتی ویتامینم داده😐😐 ولی واقعا گرسنم میشه ..😥😥 اینهمه میخورم دوباره شب که میرم تو رختخواب بعد بیست دقیقه گرسنم میشه پا میشم بیسکویت ترد میخورم😖😖😖

2706