1147
44
عنوان

به نظرتون زیاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 90 پست
شاید کلا بدنت اینطوره .من برعکس شما کلا بدنم جوریه که قندم پایینه همیشه .البته کلا چیزهای شیرین هم خ ...

اتفاقا قبل بارداریمم که ازمایش میدادم هش هشتادو خورده ای نود اینا بود 

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم برای بچگیام تنگ شده...  

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

خوشبحالت  من هیچی نمیتونم بخورم      همش میگم خوشبحال اونایی که راحت همه چیز ...

عوضش چاقیم عزیزم😔😔😧😧نگران کنندست

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1156
زیادم غصه نخور خواهرشوهرمن س ماه اول ویار داشت نمیخورد چیزی ولی بعدش تا اخر حاملگی ۳۰کیلو اضافه کرد ...

مامانم و خواهرم شیرشون خیلی پرچرب بود. تو بارداری ۳۰ کیلو اضاف کرده بودن ولی بعد زایمان با شیر دادن در عرض سه ماه لاغر لاغر شدن.شیرشون قشنگ سفت بود و غلیظ. مامانم میگه نگران نباش لاغر میشی😧😧😧😧😧

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند هفته ای؟من الان چهارده هفتم تمومه توپونزذه هفته م 4کیلو اضافه کردم.توبارداری قبلیمم کلن 13کیلو . ...

۱۵ هفته و ۶ روزمه عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره من الان هفته ی ۱۵ ام. گفت از آخر ۱۶ مولتیو شروع کن. فکر کن هنوز مولتی شروع نکردم اینم شروع کنم ی ...

نه اجیل خوبه ولی نه زیاد هااا رو دل میکته خدایی نکرده مریض نیشی چون سنگینه هااا حواست باشه دکتر به من گفت تو عید پرخوری نکنی البته سر بچه اولم که یه ماه اول بودن الان که اخرشم واسه وزن گیری خوبه . ولی کلا روزی یه مشتمیخورم مغز. 

ولی بادوم از اول روزی 7تا میخوردم . 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر سال 92ام ولی به علت شرکت در پیج 22بهمن تعلیق شدم . االبتواربریمو درست کردم باز دیروز ریست کردم گوشمو کلا یادم رفته بود رمزززو...
1194
نه اجیل خوبه ولی نه زیاد هااا رو دل میکته خدایی نکرده مریض نیشی چون سنگینه هااا حواست باشه دکتر به م ...

آره عزیزم منم میخورم گردو و بادوم و پسته ولی صبح و عصر.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره ماست خامه ایو روغنو چربیو کامل حذف میکنم عزیزم😖

روغن زیتون خوبه

اما زیاده روی در مصرف موز و تنقلات و شیر هم چاق کننده است، اینکه پزشک به شما مولتی ویتامین دادن معنیش این نیست که به غذای بیشتری نیاز دارین.

حتما پیاده روی کنید 

روغن زیتون خوبه اما زیاده روی در مصرف موز و تنقلات و شیر هم چاق کننده است، اینکه پزشک به شما مولتی ...

آره عزیزم از این به بعد خیلی باید مراقب باشم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1179

من کل بارداریم ۶ کیلو چاق شدم اونم ماههای اخر

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
مامانم و خواهرم شیرشون خیلی پرچرب بود. تو بارداری ۳۰ کیلو اضاف کرده بودن ولی بعد زایمان با شیر دادن ...

من مامانم موقعی که منو حامله بودن 19 کیلو اضافه کردن

بعدشم با ورزش و پیاده روی و..... تونستن کم کنن

فک کنم به ژن هم بستگی داره..همه الزاما لاغر لاغر نمیشن بعد شیر دادن

میشه براي حاجت دلم و ارامشم یه صلوات بفرستي؟  

وای خدا یعنی من از ماه ۳تا ۹ ن گوشت خوردم ن ماهی ن شیرینی یعنی هرچی فکرشو کنی نمی تونستم بخورم 🤢🤢فقط دلم سیب زمینی سرخ کرده میخواست اینقدر ک سیب زمینی سرخ شده خوردم شبیه سیب زمینی شده بودم😂

هر رنگی میخواهی باش، حتی سیاه..اما یکرنگ باش 🖤
1190