1177
648
عنوان

به نظرتون زیاده؟

570 بازدید | 90 پست

۴ ماهمه.وزنم تا الان ۹ کیلو رفته بالا. نگرانم.به نظرتون زیاد میخورم؟؟؟

صبح یک لیوان شیر و دو عدد خرما

سه تکه فتیر مثلثی بدون شکر.با ماست خامه ای و ۴ عدد گردو

سیب و پرتقال میان وعده

..

ناهار هروز یه چیزی

عصر .پسته و بادام موز.لیمو شیرین

دو تکه فتیر و ماست خامه ای

شام. متنوع هرشب یه چیزی.مثله تخم مرغ آبپز یا سی زمینی یا سوپ ویا سینه ی مرغ و..... 

.آخر شب هم.یک لیوان شیر با مویز. و یک سیب

فست فود و چیپسو پفک و شیرینجاتم حذف کردم🙇🙇

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به نظر خودت خیلی نمیخوری والا هرچی تو دست و میخوری که  

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

من که تا چهار ماه هیچی زیاد نکرده بودم که هیچ کمم کرده بودم 

بچه ات دختره؟

گاهی گمان نمیکنی ولی می شود                   گاهی نمی شود که نمی شود                  گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است.                     گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود              گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست.              گاهی تمام شهر گدای تو می شود.       خدایا توکلم به توست خودمونو به خودت سپردم.

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

عزیزم زیاد میخوری 

لازم نیست انقدر زیاد باشه فقط مقوی بخور سعی کن دو واحد میوه بخوری دو واحد شیر در روز 

بقیش با بی کالری ها خودت سرگرم کن چون قرص میخوری مواد به بدنت میرسه

چاق بشی خیلی سخت میشه زایمانت

بن بست نداریم جاده باز فقط گاهی مسیر اشتباه
1156

این همرو از کجا میازی میخوری😂

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

میخوای فتیرو از میان وعده حذف کن البته من تجربه بارداری ندارم 

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉
1194

همه چی خور ولی در حد تعادل کلا باید بین ۱۲ تا ۱۵ کیلو زیاد کنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جانِ جانانم در اين دنيا امدنِ تو درست ترين و لذت بخش ترين تصميم خودخواهانه من و پدرت بود
اره زیاد داری میخوری من توی کل بارداریم ۹ کیلو اضافه کردم تا ۷ ماهگی هم اصلا معلوم‌نبود حامله ام

خیلی گرسنم میشه😣😣😣

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عصرونه ات خودش شامه

گاهی گمان نمیکنی ولی می شود                   گاهی نمی شود که نمی شود                  گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است.                     گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود              گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست.              گاهی تمام شهر گدای تو می شود.       خدایا توکلم به توست خودمونو به خودت سپردم.
میخوای فتیرو از میان وعده حذف کن البته من تجربه بارداری ندارم 

از ناهار تا شام خیلی گرسنم میشه😣😣😣😣

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فکر میکتم ماست خامه ای کالری و چربی زیادی داشته باشه ماست ایسلندی بگیر بخور 1 درصد چربی داره

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉
1184
از ناهار تا شام خیلی گرسنم میشه😣😣😣😣

الهی عزیزم پیاده روی و تحرکت و زیاد بکن 

835