2726
نه گلم خدا نکنه دلم میخواد منفی باشه من بچه نمیخوام دیروز بیبی چک زدم بعد 6 روز تاخیر منفی بود تا 1 ...

ای بابا.فکر کردم میخوای.ایشالله اینم جوابش به صلاحته و منفیه پس.بوقتش مثبت شه

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از دیروز ساعت ۴ مامان بزرگم اومده خونمون میگه چرا دست به سینه نشستین چرا اینجوری چرا اونجوری دلتون ...

قدر مامان بزرگتو بدون کاش مال منم اونجوری تو غریبی نمیرفت و مثل همیشه غر میزدو ازمون ایراد میگرفت

2728
اصولا وقتی نخوای مثبته من نمیخواستم بعد دو روز عقب انداختن بیبی زدم به هاله به چه پررنگی افتاد  ...

آخه بیبی چک من منفی بود حتی تا حدود زیاد علائم پریود دارم بعد خشک شدن هاله داشت تا 1 ساعت هر چی نگاه کردم منفی بود کامل کامل 

قدر مامان بزرگتو بدون کاش مال منم اونجوری تو غریبی نمیرفت و مثل همیشه غر میزدو ازمون ایراد میگرفت

چون ازت دور اینجوری میگی

وقتی با زبون روزه رفتم خونش فقط من روزه بودم قبل اذان میگه پاشو برای نوه های پسریم شام درست کن تازه منم نمیخواستم بمونم

وقتی از اول مرداد تا روزای اخر اسفند خونه سه تا دخترا بوده بخاطر مریضی ولی روز اول عید سر سفره میگه به پسر بزرگش اول مال خودتون و زن و بچهاتون بریزید گم نیاد ی وقت بعدا دتترا و بچهاش ن میخورن....۶ ماه خرجش دادیم دکتر بردیم این کارا چیه میکنه 

ادما به نسبتی که باهات دارن عزیز نمیشن با اخلاقشون عزیز میشن

آخه بیبی چک من منفی بود حتی تا حدود زیاد علائم پریود دارم بعد خشک شدن هاله داشت تا 1 ساعت هر چی نگاه ...

من سر دختر کوچیکم سه بار بی بی زدم منفی بود لکه بینی زیاد داشتم تا جاییکه فکر میکردم پریودم وقتی رفتم سونو ۸ هفتش تموم شده بود من بازم فکر میکردم کیست گرفتم

من سر دختر کوچیکم سه بار بی بی زدم منفی بود لکه بینی زیاد داشتم تا جاییکه فکر میکردم پریودم وقتی رفت ...

وای خدا نکنه من اینجوری باشم اصلا الان نزدیک 1 ساله پریودم بهم ریخته همش عقب میندازم اینطوری نیست یه دفعه باشه 

چون ازت دور اینجوری میگی وقتی با زبون روزه رفتم خونش فقط من روزه بودم قبل اذان میگه پاشو برای نوه ه ...

فوت کرد همیشه پیش ما بود خیلیم اذیت میکرد بهونه گیر بود ولی موقع فوتش یه شرایطی شد که نتونستیم ببینیمش خودمون باور نمیکنیم انقدر رفتنش دردناک باشه برامون بخدا دلم برای نامهربونیاشم تنگ میشه

2706