2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا اخه😶😶

از دیروز ساعت ۴ مامان بزرگم اومده خونمون میگه چرا دست به سینه نشستین چرا اینجوری چرا اونجوری

دلتون نخواد ته چین گوشت درست کردم اخه بنظرت بد مزه میشه؟؟مامانبزرگم میگه دخترم دخترای قدیم اشپزی بلد بودن

بخدا خوشمزه شده بود من بابام بد غذاست تصلا مجبورم اشپزیم خوب باشه

حالا مامانم به من لج کرده

از دیروز ساعت ۴ مامان بزرگم اومده خونمون میگه چرا دست به سینه نشستین چرا اینجوری چرا اونجوری دلتون ...

مادربزرگت که سنش بالاست پیرزن یه چی گفته تو به دل نگیر

ولی مامانت اخه این وسط چرا لج کرده؟😕

سرنوشتت فقط و فقط دست خودته
2738
مادربزرگت که سنش بالاست پیرزن یه چی گفته تو به دل نگیر ولی مامانت اخه این وسط چرا لج کرده؟😕

چون من جواب دادم

گفتم ببخشید دیگه گوشت کیلو ۱۳۰ تومن خراب کردم...بعدم قهر کردم رفتم تو اتاق

والا روز اول عیدم رفتم خونشون پدرم دراورد..

انقدر بی احترامی میکنه به دخترا و خانواده هاشون ولی دختراش خنگن

طرز تهیشو میگی؟؟

عزیزم بسته به تعداد افراد خودت اندازه عدس رو مشخص کن من برای چهارنفر یک و نیم پیمانه ریختم، عدس رو با یه دونه سیب زمینی بزرگ ریختم تو قابلمه روشم آب ریختم تا کامل آبپز بشن و بپزن

بعد از اینکه هر دوشون پختن با گوشتکوب برقی کوبیدمش تا کاملا پوره بشه اگر برقی نداری می تونی از آسیاب یا گوشتکوب ساده کمک بگیری 

بعدش یه دونه پیاز رنده کردم توش به علاوه دوحبه‌ سیر خودم چون سیر نداشتم پودر سیر زدم 

فلفل سیاه فلفل قرمز زرد چوبه نمک رو ریختم 

بعدش دوتا تخم مرغ به علاوه دو قاشق سر پر آرد نخودچی نبود آرد گندم هم می شه زد 

بعدش همرو یه دور قشنگ مخلوط کن و بعد تو دستت شکل بده و سرخش کن

خیلی هم بخاطر آهنی که داره مفیده

بعد تو پیر که نه من متلاشی شده ام💔❣
هیچی درست نکردم تو آزمایشگاه نشستم جواب تست بارداریم آماده بشه دعا کنید منفی باشه

اگه مثبت شد بارم باید ناهار درست کنیا.تازه ناهار خوشمززززه تر.انشالله مثبته

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.
اگه مثبت شد بارم باید ناهار درست کنیا.تازه ناهار خوشمززززه تر.انشالله مثبته

نه گلم خدا نکنه دلم میخواد منفی باشه من بچه نمیخوام دیروز بیبی چک زدم بعد 6 روز تاخیر منفی بود تا 1 ساعتم هر چی نگاه کردم منفی بود ولی بعد از اینکه خشک شده بود یه هاله خیلی کم رنگ روش بود 😢😢

نه گلم خدا نکنه دلم میخواد منفی باشه من بچه نمیخوام دیروز بیبی چک زدم بعد 6 روز تاخیر منفی بود تا 1 ...

اصولا وقتی نخوای مثبته

من نمیخواستم بعد دو روز عقب انداختن بیبی زدم به هاله به چه پررنگی افتاد 

2706