2733
2734
عنوان

خانمای باردار ۲۰ هفته به بالا

216 بازدید | 31 پست

چه قرصایی میخورید؟؟؟من فقط مولتی دکتر بهم داده بود و کلسیم الان خوندم آهن نخوردنش دور ازجون باعث اوتیسم میشه ....خیلی نگرانم چرا اهن نداد بهم هفته ۲۸ هستم

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊
جای آهن  از طب اسلامی قرص خون و خونساز بگیر بخور. قرص آهن شامل مولکول آهنه نه یون آهن .که یون ...

وای استرس شدید گرفتم🙁😢

وای استرس شدید گرفتم🙁😢

واسه چی عزیزم .

من دارم مصرف میکنم . و تا الان آزمایشات خونم مشکلی نداشته .

البته باز هم میخوای آهن مصرف کن . فردا ،پس فردا برو بهداشت .اونجا ماما هست به سوالاتت جواب میده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سویق سنجد مصرف کن واسه خودت و جنینت عالیه

اگه اضافه وزن قبل بارداری نداشتی ی مدت سویق گندم ،اگه اضافه وزن داشتی سویق جو مصرف کن .

سویق سنجد هم واسه وزن جنینت خوبه هم کلسیم داره و هم ویتامین d

سویق جو هم مقوی و اگه ی کوچولو قندت بالا باشه همراه غذا کمی بخوری قند خونت رو پایین میاره.

2738
راست میگی؟وای زبونم لال همش میگم نکنه اوتیسم بگیره😢😢

توکل به خدا یادت نره .

مامانای ما که قرص آهن و کلسیم و مولتی ویتامین مصرف نکردن ،مگه ما اوتیسم داریم ؟!

هر روز ده تا آیت الکرسی پهلوی چپ

ده تا راست

سوره حجرات عدم سقط

سوره قلم سلامتی نوزادت

استرس هم سمه.

و اوتیسم هم درمان داره .

توکل به خدا یادت نره . مامانای ما که قرص آهن و کلسیم و مولتی ویتامین مصرف نکردن ،مگه ما اوتیسم داری ...

ممنون دوست گلم از ارامشی که بهم دادی مهربون😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗

سلام بچه ها من هفته ۳۵ هستم میخوام برم ۳۶ سرما خوردم اصلا یه وضعی دارم چیکار کنم خوب شم

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
سلام بچه ها من هفته ۳۵ هستم میخوام برم ۳۶ سرما خوردم اصلا یه وضعی دارم چیکار کنم خوب شم

عزیزم نشاسته تواب گرم حل کن با دوتاقاشق عیل طبیعی اگر گلو درد داری عالیه

ممنون دوست گلم از ارامشی که بهم دادی مهربون😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗

وظیفه است ،اصلا هم بد به دلت راه نده .

بیشتر بیماری هایی که میگن درمان نمیشه با طب اسلامی درمان میشه . من تیروئید بارداریم رو با طب اسلامی تو ۳ روز درمان کردم و تا الان از نتایج استفاده از این داروها راضی ام .

نمک رو هم یادت نره فقط نمک دریا مصرف کن .از الان تا الی الابد.

درشت و ریز داره و دونه هاش یکسان نیست و رنگش تیره تر از نمک سنگ و تصفیه شده است .

عزیزم نشاسته تواب گرم حل کن با دوتاقاشق عیل طبیعی اگر گلو درد داری عالیه

اره خیلی اذیتم میکنه انگار گلوم باد کرده بزور اب دهنمو قورت میدم دیشب تا صبح گریه کردم از درد

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
2706