2726
عنوان

خانوما اینکارو هیچ وقت انجام ندید

381 بازدید | 7 پست

چرا همش دنبال فال و جادو هستید این کارا کفر چون از کسی غیر از خداوند  میخوایم که تو سرنوشت ما دخالت کنه و اینکه هیچ کس جز خدا از اینده خبر نداره وقتی میریم سراغ فالگیر یعنی در مورد موضوع اینکه فقط خداوند اگاه مطلقه برای خداوند شریک قرار دادیم که شریک قرار دادن برای خدا هم گناه کبیره است و غیر قابل بخشیدن و اینکه اون فالگیر اگه میتونست از چیزی خبر بده و پیش بینی کنه اول زندگی خودشو درست میکرد 

هر كه خود داند و خداي خودش كه چه درديست در كجاي دلش

من تو هر تاپیکی که درباره فال باشه بهشون هشدار میدم عواقب بدی داره ولی بعضیا تا درگیر این مسائل نشن نمیفهمن یعنی چی و چقدر بده

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو حالا هیییی بگو کیه که بفهمههه

اصلا تو فک کن با جنبل جادو شوهرتو برگردوندی

بابا ساید اصلا خدا میخواد برنگرده

شاید با اینا مهر یکی بدل افتاد

ساید این قسمتشه یکسال دیگه بمیره

جون عزیزانتون یکم توکل و اعتماد به خداوند که خالقتونه داشته باشید

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

بدون شک فال نیک و بد، اثر طبیعى و تکوینی ندارند، ولى داراى آثار روانى هستند؛ چرا که فال نیک امید آفرین است، در حالی‌که فال بد موجب نومیدى و ناتوانى می‌شود. از این‌رو، دین اسلام از فال نیک نهى نکرده، ولى فال بد را به شدّت محکوم کرده است

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم