2726

منم خواستگاريم سنتى بود. ٣ ماه رفت و آمد كرديم تا همو بشناسيم. از نظر اخلاقى و اينا همه چيز اُكى بود، ولى من جذبش نشده بودم. يعنى تا لحظه اى كه مى خواستن بين ما صيغه ى محرميت بخونن، من شك داشتم كه مى خوام باهاش ازدواج كنم يا نه. ازش بدم نميومد، ولى برام جذابم نبود. ولى كم كم ديگه ازش خوشم اومد و وابسته شدم. الان ١ روزم نميتونم ازش دور باشم.

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ
از همین میترسم که علاقه نشه بعد تو اون گرفتاری از کسی خوشم بیاد...هنوز دانشجوام کلی ارزو دارم میخوام ...

همینو بهشون بگو که اهداف دیگه ایی داری،وقتی تا الان علاقمند نشدی بهش بعدشم نمیشه ،بگو مادر من شما خوبی و سعادت دخترتو میخوای پس بدون من با این فرد خوشبخت نمیشم دووستش ندارم،چطور باهاش توقع داری عمرمو سر کنم،با صحبت قانعشون کن،بزار بفهمن که شما از روی عقل و بلوغ فکریت داری صحبت میکنی،اونوقته که کامل به حرفات و نظرات تکیه میکنن،بگو نامزدی دوره شناخته و من متوجه شدم نمیخوام این آقارو

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از همین میترسم که علاقه نشه بعد تو اون گرفتاری از کسی خوشم بیاد...هنوز دانشجوام کلی ارزو دارم میخوام ...

همينم ميشه

موندم چطوري انقدر فكرت عقبه

به مادرت بگو سربلندت ميكنم قول ميدم فقط تو من و بدبخت نكن

روح من و مريض نكن

هزاران مورد ديدم ازدواج اجباري طرف هيچ وقت روي خوشي نديده هيچ وقت 

2728
همینو بهشون بگو که اهداف دیگه ایی داری،وقتی تا الان علاقمند نشدی بهش بعدشم نمیشه ،بگو مادر من شما خو ...

گفتم میگن ک مانع درس و کارت نمیشه بهونه میگیری موضوع اینکه علاقه ندارم رو درک نمیکنن فکر میکنن مشکل دارم که طرف همه چی تمومه (نه خیلی حالا) و من بی دلیل رد میکنم 

خدایا شکرت💕
همينم ميشه موندم چطوري انقدر فكرت عقبه به مادرت بگو سربلندت ميكنم قول ميدم فقط تو من و بدبخت نكن ...

همه اینارو گفتم هر چقدر حرف زدم فایده نداشت 

خدایا شکرت💕
مامانم دعوام کرد بهش گفتم نمیخوامش هی میگه تو اخرش منو سکته میدی بی دلیل رد میکنی میخاد شوهر کنم

عزیزم ازشون وقت بخواه زود عقد نکن یه مدت رفت و آمد زیرنظر خانواده داشته باش طوریکه اقوام و همسایه ها متوجه نشن که بعداً برات مشکل ساز بشه، اگه دیدی مهرش به دلت افتاد قبول کن. حتماً حتماً حتماً مشاوره ازدواج برید با هم. شوخی که نیست بحث یک عمر زندگی شما و اون بنده خداست.

منم خودم با یه بنده خدایی تا نزدیک عقد هم پیش رفتم همه چیش اوکی بود و تمام خانوادم میگفتن عالیه ولی اصلاً به دلم نبود مثل شما بی دلیل دوسش نداشتم و فشار خانوادم ولی آخرش بهم زدم الآن انقدررررررررر از اینکه تصمیم درست گرفتم راضیم البته من خودم پیش مشاور رفتم و راهنماییم کرد. بعد دو سال با همسرم ازدواج کردم از همون نگاه اول عاشقش شدم. حالا باورت نمیشه اونم چیزی از همسرم کم نداشت شاید بعضیا بگن اون موقعیتش بهتر بود ولی دل خیلی مهم تره هر وقت یادش میفتم میگم خدا رو هزار بار شکر که از اون بحران دوراهی نجاتم داد و تصمیم درست گرفتم. من به امام رضا (ع) متوسل شدم ان شاالله گره کار شما هم باز میشه🌹 

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
گفتم میگن ک مانع درس و کارت نمیشه بهونه میگیری موضوع اینکه علاقه ندارم رو درک نمیکنن فکر میکنن مشکل ...

گلم زورت که نمیتونن بکنن،اول خودت پیش مشاور برو حرفتو بگو بعدم اونهارو ببر قانعشون کنه،یا از یه فردیکه حرفشو قبول دارن کمک بگیر

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
منم خواستگاريم سنتى بود. ٣ ماه رفت و آمد كرديم تا همو بشناسيم. از نظر اخلاقى و اينا همه چيز اُكى بود ...

شما تم مذهبي طور داري

اين خانم تو دوران گذاره و بيشتر تم ماديگرايي درش موج ميزنه(منل من و خيليا)

ماها نمي تونيم به جايگزين كردن خودمون رو قانع كنيم 

عزیزم ازشون وقت بخواه زود عقد نکن یه مدت رفت و آمد زیرنظر خانواده داشته باش طوریکه اقوام و همسایه ها ...

ممنون عزیزم مشاوره ازدواج برم؟من سر درنمیارم میگن تو ازمایشگاهی ک میدن مشاوره هس همونه؟

خدایا شکرت💕
ممنون عزیزم مشاوره ازدواج برم؟من سر درنمیارم میگن تو ازمایشگاهی ک میدن مشاوره هس همونه؟

مطمئن باش دلت بهت دروغ نميگه 

طرف خوشبختت نمي كنه و گرنه خدا مهرش و به دلت مينداخت

تصميمات بزرگ و با دلت بگير تصميمات كوچيك و با عقلت

در مورد ازدواج منطقي فك كن اما احساسي تصميم بگير 

شك نكن دلت بهت دروغ نميگه

دختر خاله م اجباري ازدواج كرد با بهترين پسر شهرشون آقازاده بود به نوعي  طلاق گرفت و تو بيمارستان رواني مدتي بستري بود 

شما تم مذهبي طور داري اين خانم تو دوران گذاره و بيشتر تم ماديگرايي درش موج ميزنه(منل من و خيليا) م ...

بله، يه نسخه رو نميشه واسه همه تجويز كرد. اون فقط تجربه ى من بود.

اَللّٰهُمَّ عَجِّلْ لِوَليِكْ اَلْفَرَجْ

آره مشاوره ازدواج یه جای خوب حتماً برو مهمه هر چقدر هزینه هم کنی ارزش داره. نمی‌دونم مال آزمایشگاه و بهداشت خوب باشه یا نه  بیشتر تازه کارن. به نظرم جای معتبرتر برو

یه کانال تو تل گرام دارم که مشاورس به نظرم کارش عالیه میتونی تل گرامی و تلفنی هم وقت مشاوره باهاش بگیری فقط بگو اورژانسیه بذار آدرس کانالشو پیدا کنم برات میفرستم

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود که نمی‌شود که نمی‌شود، گاهی بساط عیش خودش جور میشود، گاهی دگر تهیه بدستور می‌شود، گه جور می‌شود خود آن بی مقدمه، گه با دو صد مقدمه ناجور می‌شود، گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است، گاهی نگفته قرعه به نام تو می‌شود، گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست، گاهی تمام شهر گدای تو می‌شود، گاهی برای خنده دلم تنگ می‌شود، گاهی دلم تراشه ای از سنگ می‌شود، گاهی تمام آبی این آسمان ما، یکباره تیره گشته و بی رنگ می‌شود، گاهی نفس به تیزی شمشیر می‌شود، از هرچه زندگیست دلت سیر می‌شود، گویی به خواب بود جوانی مان گذشت، گاهی چه زود فرصتمان دیر می‌شود، کاری ندارم کجایی چه می‌کنی، بی عشق سر مکن که دلت پیر می‌شود.
کاش اتفاقی بیفته بهم بخوره یا ازمایش بد بشه یا من یه چیزی بخوره ب سرم و حسی بهش داشته بشم چون خسته ش ...

اگردوسش نداری الان قاطع بگو نه. بگو دوسش ندارم. پایه زندگی مشترک عشقه نباشه هیچ ارزشی نداره . نتونستس قانعشون کنی از طریق مشاور یا شخصی که قبولش دارن قانعشون کن.

2706