2737
2734

دخترم 59کیلوعع قدشم 160 ولی خیلی ریزه میزس هیچی نمیخوره همش خوراکیای بد میخورهومثل الوچه لواشک قره قروت خیلی ب ترشیجات علاقه داره چیکار کنم بنظرتون واقعا دیگه بزرگ شده ولی انگار برعکس عمل میکنن بزرگ تر میشن بچه تر میشن انگار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه شیره  که میشه شامل شیره انگور . شیره خرما. شیره توت  اصل  رو مخلوط کن  و هر 8 ساعت   40 روز بخوره  

وقتی نظراتمون باهم فرق داره  احتیاجی هست به اینکه ریپلای کنیم و مخالفت کنیم(ادم عاقل اینکارو نمیکنه)  ؟؟؟؟ وزن حاضر 61  وزن هدف  54.تیکر وزنمه 
2728

قد و وزنش خوبه که

ازمایش کمبود کلسیم واهن رو نشون داده؟ 

برای کلسیم بهتره لبنیات مصرف کنه اهل هله هوله هست براش قره قروت خالص بخر خیلی خوبه یا کشک قرایی

برای اهنش هم باید قرص بخوره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
قد و وزنش خوبه که ازمایش کمبود کلسیم واهن رو نشون داده؟  برای کلسیم بهتره لبنیات مصرف کنه اهل ...

نه ولی دکتر خانوادگیمون هی گفتن که کمبود اهن داره میترسم قدش رشد نکه بین همکلاسیاش کوتاه تره

2738
نه ولی دکتر خانوادگیمون هی گفتن که کمبود اهن داره میترسم قدش رشد نکه بین همکلاسیاش کوتاه تره

قدش به نظرم خوبه متوسطه تاحد زیادی هم به قد خودتون وهمسرتون مربوطه

ولی خب اهن خیلی مهمه حتما قرصشو بخوره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
وزنش زياده برا ي دختر ١٥ساله وگرن قدش خوبه

بخدا این دختر دو پاره اسختونه 😑فرستادیمش باشگا بچع توپر بشه رفت وزن کم کرد شد 57/5 فهمیدیم تا غذا نخوره ب جایی نمیرسه 

عزیزم من با ۳۱ سال سن با قد ۱۶۸ ۵۸ کیلوم بعد دختر شما ۸ سانت از من کوتاهتره با وزن بیشتر تازه نصف سن ...

پس منو چی میگی باردارم هستم قدم ۱۶۳ وزنم ۴۹😐 من دیگه تباهم😁

بخدا این دختر دو پاره اسختونه 😑فرستادیمش باشگا بچع توپر بشه رفت وزن کم کرد شد 57/5 فهمیدیم تا غذا ن ...

خب استخون بندیش ریزه وگرنه وزنش زیادهم هست

2706