2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

صددرصد سه چرخه  بگیر چون نمیتونه با دوچرخه رکاب بزنه فایده نداره 

پسرمن دوسال و نه ماهشه هم دوچرخه داره هم سه چرخه با هیچکدوم نمیتونه رکاب بزنه خودش ولی خب سه چرخه رو میشینه و پاشو میزاره زمین خودشو راه میبره چون راحت میتونه توش بشینه ولی روی دوچرخه ش تعادل نداره

باردار نیستم تیکر تولده سه سالگی پسرمه😍

ما برا پسرمون سه چرخه خریدیم هنوز پاهاش به پدالش نمیرسه دوچرخه رو که دیگه اصلا نمیتونه سوار شه!! 

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2738

دختر من هر دوشو داره اصلا از سه‌چرخه اش استفاده نکردیم ولی پارسال تابستون دوچرخشو هر شب می‌بردیم پارک بازی می‌کرد. رکاب زدنم زود یاد گرفت

هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن.

پسرم ی ماشین داره و ی چهار چرخه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

امنیت ۴ چرخه از سه بیشتره...رکابم داره پا میزنه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

سه چرخه تو این سن خیلی بهتره. با سه چرخه پا زدن را تمرین میکنه و بعد که بزرگتر شد دو چرخه را خیلی زود یاد میگیره.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
میخوام حالا حالاها بازی کنه  اخه اکثر سه چرخه ها تا ۵سال نهایتا

این تا ۷ سال دسته کنترل مادر داره....پسر تازه شده سه ساله دو ماه  خریدیم راضی ام

2706