2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تجربیات زیادی داشتم طولانی الانم شبه نمیتونم بگم

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
2731
خوشحال میشم بعدا برام تعریف کنید

خوب نیست بنظرم دنبال این جور چیزا نباش من دختر شجاعی بودم اما الان حوصله این تجربیاتو ندارم گاهی بازم پیش میاد بخاطر کوچوبوم دوس ندارم بازم تحربه کنم

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
من از اول زندگیم دنبال اینجور مسائل بودم😊شما نباش

بعدا برات میگم ولی مشکل من به خواهرم هم سرایت کرد فعلا نه 

2738
بله خیلی دوست دارم... شما میتونید کمکی تو این‌ زمینه بهم بکنید؟

نکن اینکارو 

نکن اینکارو 

عواقب خوبی نداره الان جوونی هیجان داری نمیدونی چه خبره بعدها کم میاری نکن این عالم شناخته شده ما انسانها نیست عزیزم

عواقب خوبی نداره الان جوونی هیجان داری نمیدونی چه خبره بعدها کم میاری نکن این عالم شناخته شده ما انس ...

خانم عزیز اون موقع که بچه های هم سن من دنبال تاتی تاتی کردن و خاله بازی بودن من دنبال این چیزا بودم،چه باور کنید چه نکنید من از ۵ سالگیم درگیر این مسائلم.. از عواقبشم کاملا اطلاع دارم، هر کسی را بهر کاری ساختند، چیزی درون من هست که میخوام دنبالش کنم،

پند و اندرزهاتون رو برای خودتون نگه دارید...🌹🌹🌹

من از کودکی درگیر این ماجراها بودم ناخواسته .بیشتر وقتی میخوابیدم دچار بختک میشدم یا چهره های نامعلوم میدیدم دوران نوجوانی به اوج رسید دیگه خسته شدم تا ازدواج کردم رفتم یه شهر دیگه بازم اون ماجراها برام پیش میومد تا اینکه اینقدر خسته شدم ناچار شدم با یکی از استادای شوهرم صحبت کنم ایشون روحانی بود و واقعا خدا بهش رحمت بفرسته تونست کمکم کنه بهم یه دعا داد از آستان قدس رضوی همیشه همراهم باشه بعد یه دعا که همیشه تو خونه باشه وچند دعا که با اسپند بسوزونم .نهایت بدتر شدم از شب وارد روز شد.بمحض اینکه شوهرم پاشو از در میذاشت بیرون اتفاقاتی برام میوفتاد مثلا کسی منو محکم بغلم میکرد صدای خنده بچه ها میومد صدای چای خوردن میومد.دیگه دیوانه شدم دوباره به اون آقای روحانی مراجعه کردیم گفتن در حال بهبوده چون خوف شب از روز بیشتره.هر وقت سراغت اومدن بگو سید محمود گفته از اینجا برید و من اینکارو کردم خواب دیدم مردی سوار اسب بسمت اومد داد زد سید محمود نراقی گفته از اینجا برید بعد از اون یک دفعه همه چیز آروم شد.منتها الان گاهی خیلی کم این اتفاق باز میوفته اونم فقط تو خواب.شوهرم تو خواب دید یه مار بهش گفت اگه بیام تو حسابتونو میرسم. این فقط به چند دلیل اتفاق افتاد اول اینکه من بچه بودم از تاریکی نمیترسیدم و هر جا میرفتم بدون ترس دوم بخاطر این بود که خواهرام ودخترعموم شیطنت کردن وشروع کردن به احضار روح‌.درحالی که بجای روح جن احضار میشه واین باعث مشکلات زیادی میشه.ببین گلم اگه هم خواستی دراین باره بدونی حتما با اهلش که باسوادن مشورت کن. دونستن عیبی نداره ولی وارد این وادی شدن خطراتی داره که ممکنه زندگیتو تباه کنه.من مردی رو میشناختم که خانوادش متلاشی شد.بخدا دوست پدرم بود.دو تا پسرش مردن.دختراش همه طلاق گرفتن.دامادش خودکشی کرد.فقط بخاطر اینکه تو این کار بود.این مسایل ممکنه جالب باشه ولی به همون اندازه هم خطرناکه.از مت به تو نصیحت .نکن اینکارو.بقول استادم از یه دشتی میخواید بگذرید نمیدونید تو اون دشت شیری خوابیده شاید این ندونستم باعث بشه خیلی راحت بگذرید حالا فرض کنید میدونید چطور رد میشید .دونستن خیلی چیزها ممکنه آسیبهای جدی به زندگیت بزنه.در ضمن احضار جن نیاز به چیز خلصی نداره چون اونا قدرت تله پاتی دارن کافیه بهشون فکر کنی همین.

خانم عزیز اون موقع که بچه های هم سن من دنبال تاتی تاتی کردن و خاله بازی بودن من دنبال این چیزا بودم، ...

خود دانی من شما رو نمیشناسم فقط خواهرانه بهت‌گفتم نصیحتم نبود بلکه چیزایی بود که درگیرش بودم البته من فقط چند تا اشاره کردم.فکر نکن رفتم تو اینکار جالبه هر چی خودت میدونی.

2706