2726

یکی از اقوام دورمون دختر ۱۴ ۱۵ سالشو مجبور میکنه ک ازدواج کنه دخترهم نمیخواسته با معلمش حرف میزنه انگاری رفتن پاسگاع ک از باباش شکایت کنه نمیشه و اینا بعد ک میخوان ببرنش برا ازمایش شبش با تفنگ خودشه میکشه وصیتم نوشت ک رو سنگ قبرم چی بنویسید

دلم کباب شد😭😭😭😭آخه چرا بعضی پدر مادرا اینجورن😠چرا اختیار نمیدید ب بچه هاتون 😔خدا ک خالقمونه میگه من راه درستو غلطو نشون میدم خودت انتخاب کن شما ک از خدا بالاتر نیستید بابا مگه برده گیر اوردید😭اخه ی دختر ۱۴ ساله چ درکی داره از ازدواج بمیرم برا معصومیتت 😭چرا تصویب نمیکنن این قانون لعنتیو😭😠😠😠😠😠دلم 

به امید روزای خوب...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا دخترای ۱۲ ساله تهران هم ارایش دارن هم دوس پسر😏

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
2728
خیلی ناراحت شدم 😢

خیلی از این اتفاقا متاسفانه میوفته ولی درس نمیگیرن😔😔😭😭😭مامانشو باباش اندازه صد سال پیر شدن داداشس باباشو زد ک چرا مجبورش کردید ولی چ فایده 

به امید روزای خوب...

کدوم روستا بودن تفنگ داشتن اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ای بابا

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.

الاهی بمیرم طفلک!اینا حرف بزنی که دختر ۱۴.۱۵ ساله نباید ازدواج کنه خاله خانباجیا بهشون برمیخوره یا میخورت یا برات گزارش میزنن  که چون دختر ۱۴ ساله میتونه دوست پسر داشته باشه پس باید از۶ سالگی شوهرشون بدن فاسد نشن!!

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
2706