2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یک لیتر 4ماهه؟؟؟؟؟؟خوشبحالت....تاید چی

اره البته بگم فقط نهار میپزم. شام عموما سالاد و میوه اینجور چیزا میخورم در نتیجه خیلی ظرف ندارم. 

تاید رو وقتی پودری میخرم خیلی دیر تموم میشه نسبت به مایع لباسشویی، هم ارزونتره و هم تمیزتر میکنه.

یه بسته 2 کیلویی میخرم عموما 10 ماه دارمش. اینم بگم ماهی 2بار لباسشویی رو پر میکنم . بقیه تاید رو بابت شستن دستشویی و روشویی استفاده میکنم!!! گاهی از شوینده های دیگه هم استفاده میکنم البته ولی عمده مصرفم از پودر لباسشویی هست !!!! اگر مایع لباسشویی باشه فقط باهاش لباس میشورم اونم همون 9 10 ماه رو میرسونه.

مایع دستشویی هم 6ماهی یکی تقریبا.  خیلی دیر به دیر مایع دستشویی تموم میشه. البته اگر حساسیت دارین و یا میخواین ارزونتر باشه از صابون جامد استفاده کنین. از نظر هزینه خیلی اقتصادی تر هست و اینکه عطر و رنگ و اسانسش هم کمتره نسبت به موادی که به مایع میزنن. من معمولا بعد مایع باید کرم هم بزنم بدجوری خشک میکنه.

در مورد مایع ظرفشویی هم پیشنهاد میکنم از برند قدیمی یا همون ریکا استفاده کنین. نه عطر داره و نه رنگ. جایی تو نت خوندم شما وقتی ظرف رو میشورین آثار اون رنگ مایع بهش میمونه و وارد بدن میشه. ریکا یا خاکستر نسبتا طبیعی تر هست و مضراتش کمتر. میتونین داخلشیه فنجون سرکه سفید هم بریزین ، قدرت پک کنندگیش بیشتر میشه. صابون هم اگر از عطاری ها بخرین بهتره. من یه مدت از اون صابون کمر باریک قدیمی ها میخریدم بابام هر دفعه میرفت دستشویی مسخره میکرد:))))))

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2714
من مجردم....مامانم ماهی دولیتر

یا مهمونداریشون زیاده و یا کمی وسواسن و کلا زیاد میشورن.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
ممنون ازاینکه وقت گزاشتید  پاسخ دادید...مرسی

خواهش عزیزم