2703
2553
عنوان

مامانا بیاین لطفا 😢😢😢

96 بازدید | 14 پست

پسر ۲۱ ماهم دوهفتس هیچی نمیخوره

دیوانه شدم

نه مریضه نه هیچی درمانده شدم 

چه کنم

از تجربه هاتون بگین مرسی

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بچه ها ی تایمایی بد غذا ووبی اشتها میشن باز ی وقتایی خوب میخورن

دلیلشو نمیدونم ولی بچه اای خودم و دروبرم اینحورین

بر اساس تجربه اینو بگم فقط زوری غذا نده بزار گرسنه شه 

حرص نخور ک اگه بفهمه پدرتو در میاره

شیر خودتو میخوره یا خشک؟ 

شیر خشکیه

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷
دو سه روز بیخیالش شو بعدا خودش میخوره هرچی اصرار کنی فایده نداره

دوهفتس 

ولی خوب نمیشه

2714
شکمش خوب کار میکنه منظورم پی پی کردنشه یبوست نداره؟

چرا داره

اونو چیکار کنم خوب بشه

چرا داره اونو چیکار کنم خوب بشه

مطمئن باش بی تاثیرنیس تو غذا خوردنش اگه خوب دوسه روز یکباره دسشویی رو بکنه غذا میخوره انجیر خیس کن آبشو بده بخوره آش اسفناج یا آب زیاد بده بخوره

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
بچه ها ی تایمایی بد غذا ووبی اشتها میشن باز ی وقتایی خوب میخورن دلیلشو نمیدونم ولی بچه اای خودم و د ...

اخه خیلی نگرانم 

به خاطر همینم زوری گاها میدمش

اخه واقعا گشنه می مونه خب چیزی نخوره که

اگه یبوست داره میتونه باعث کم اشتهاییش بشه. چون حفره شکم بچه ها کوچکه و با جمع شدن مدفوع در روده ها و عدم دفعش،  معده حجم کافی برای غذا نداره. 

اگه خیلی شیر می خوره، می تونه کم اشتها بشه. بین 1 تا 2 سالگی روزی دو لیوان یا 500 میلی لیتر شیر کافیه و بیش از اون باعث کاهش اشتها میشه.

گاهی هم مثلا یک کسالت حالا درآوردن دندون یا یک بیماری ویروسی هم میتونه اشتها را کم کنه.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706