2726
عنوان

مادر شوهرم از چشمم افتاد

750 بازدید | 19 پست

همیشه میگفتم بابا عروسا چرا انقدر حساسن رو مادرشوهر،نمیگم همشون بدن خداییش،ولی وقتی رفتاراو کارا و نگاهاشو میبینم نمیتونم خوشم بیاد ازش،البته من خیلیییی احترامشو نگه داشتم تا حالا 

یه موقعی میگفتم این روزایه سخت میگذرون و راحت میشم، روزایه سخت گذشتن ولی درد و خاطرشون لحظه به لحظه با منه

منم امروز ازش متنفر شدم دوس دارم فحشش بدم😐

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولشون کنید بابا ... تو این دوره زمونه کی حال و حوصله حرف مادرشوهر داره

بزارید زر بزنن دلشون خوش باشه 

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2728

منم واقعا چشم وهم چشمی میکنه عروس کوچیکه رومیزاره روسر بعد من ک لیشتربهش احترام میزارم جلوهمه خوردم کرد و میره پیش شوهرم دروغ ازمن میگه

😊دخترم توامید🤩وزیبایی 🤩رو ب زندگیم بخشیدی😌😌

منم بدم اومده ازش.اصلاسیاست نداره عروساشوتوجمع بالاببره.هی تیکه و متلک...فقط دخترای خودشو خوب میبینه.بقیه خرابن...عیددیدنی هم با ماشینمون دراختیارش بودیم.یه خونه خواهرش نرفتیم کلی غرغر که خدا آدم و محتاج اولاد نکنه و ال نکنه و بل نکنه.نمک نشناس بیشعور.بدم میاد ازش

چرا بقچه جون

به دخترش زنگ نزدم رفته پیش شوهرم گفته چرا زنت زنگ نزده به خاطر این عتیقه ها داشت دعوامون میشد 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

من که از اولین روز عقدم اذیتم کردددددد تا الان 

همیشه گفتم حالام میگم احترامشو نگه میدارم بخاطر خدا و بزرگتریش فقط 

ولی محااااله ببخشمش محاله 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

منو چی میگین انقد بهش خوبی کردم، بخاطر اون با جاریم کنار اومدم که ناراحت نشه، بخاطر رفتارهای زشت جاریم منو فرستاد حتی مشاور، انقدر میرفتم خونه جاریم کلی بهم بی احترامی کرد، منم برای اولین بار ولش کردم جاریمد حالا میگه اون مشکلی نداره دختر خوبیه😞 چقدر ادما بی انصافن

من نشستم بروی می بخری برگردی/ترسم اینست مسلمان شده باشی جایی...

من آرزو دارم یکی مثله مامانم مادرشوهرم بشه واقعن ... اونقدر خوبی کرده ، این عروسمون پر رو شده ... الانم جلوش حرف نمیزنه ... بعضیا فرشتن  ... اینو شعار نمیدم ... دیدم که میگم ... خودِ عروس باید خوب باشه

بر سرِ آنچه هیچکس نمی‌بیند، چه می‌‌آید؟! رشد می‌کند 🌱
2706