2737
2734
عنوان

جهیزیه عروس

835 بازدید | 23 پست

سلام دوستتتتان عیدتون مبارک

میگم ی سوال

ما نامزدیم

امروز داشتیم اون خونه ای ک قراره توش زندگی کنیمو نگا میکردیم ک همسرم گف این جا دوتا لوسترم بزاریم خیلی قشنگ میشه و فلان

خاستم بپرسم لوستر با جهیزیه عروسه؟؟؟اخه بابای من واس هیچکدوم از ابجیام لوستر جهیزیه نداده😐

و این ک موکت چطور؟؟؟کفِش سرامیک نی قراره موکت کنیم

موکتو ما باید بگیریم ؟؟

جــــان من است او😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام. انشاالله خوشبخت بشین. 

نمیدونم عرف چیه ولی تو خونواده ما رسم نیست خونواده عروس بخرن. لوستر ها و تلویزیون و میزش و سیستم صوتی و ویدیو و موکت رو خرید . یعنی به قول مامانم دوماد باید خونشو لوستر بزنه و موکت کنه و پرده بزنه بعد خونواده عروس برن جهاز بچینن . البته مامانم لطف کرد واسم پرده هم خرید .

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
2738
مخشو بزن همه جهیزیه رو خودش بده .من تمام هزینه های عقد عروسی و جهیزیه با نامزدمه

ن دیگ گناه داره شوهرم

چیزی بیشتر از عرفش ازش نمیخوام

حتی لوسترم ک با خودشونه من انتظار ندارم

جــــان من است او😘
ن دیگ گناه داره شوهرم چیزی بیشتر از عرفش ازش نمیخوام حتی لوسترم ک با خودشونه من انتظار ندارم

نامزد من خودش گفته تو هیچ پولی نیخواد بدی فقط یه چمدون لباس بردار بیار .منم نمیخوام بهش فشار بیارم .خودش خواسته

میز تلویزیون چطور؟؟تلویزیون ک با دوماده میزش با مائه؟

نه موکت نه لوستر میز وتی وی هم باداماده.    خودشم رسم خووتون چیه همونارو فقط بگیر حرف شوهر ومادرشوهر ول کن به اونا باشه همه چی رو میندازن گردن تو 

2706