2726
عنوان

داره گریم میگیره😢

324 بازدید | 19 پست

احساس تنهایی میکنم احساس میکنم مامانم به فکرم نیست بعد فوت بابام خیلی تنها شدم ۲ساله گذشته بازم عادت نکردم مامانم تو هفته شاید کلا دو بار بهم زنگ بزنه همش من استرس دارم همش من زنگ میزنم جای مادرو دختر عوض شده مامانم خیلی بیخیاله من همش مثل مادرا به فکر مامانمم که حالش خوب باشه .....

امشب زنگ زده میگه سلام خوبی ما اومدیم شیرازخونه ی عموت تا یه هفتیم هستیم که مطمئنم تا آخر عید میمونن مثلا میخواستم دو روز بگم بیان پیشم قبلش بهم یه خبرم نداد یهو گفت ما رفتیم  شیراز دلم خیلی گرفت میخواستم فردا شب بگم بیان پیشم مامانمو خواهرم نمیدونم چم شده دوست دارم بلند بلند گریه کنم.....

خانمای گل پستامو لایک نکنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامان منم مثل شماست...از زمان فوت پدرش دور از جون مثل دیونه ها شده همش نگران همش داره خودش و ما اذیت ...

منم دیوونه شدم بعضی وقتا انقدر حس ترس از دست دادن دارم میگم ای کاش بچه پرورشگاهی بودم تا کسیو واسه از دست دادن نداشتم

بابام بود خیلی بیشتر به فکر بود احساس میکنم من مریض شدم همش ترس از دست دادن دارم

خدارحمتش کنه عزیزم..پدر منم فوت شده پنج ساله...تواین مدت خیلی بی مهری دیدم

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
خدارحمتش کنه عزیزم..پدر منم فوت شده پنج ساله...تواین مدت خیلی بی مهری دیدم

ممنون گلم خدا پدر شمام رحمت کنه منم توقعم بیشتر شده و محبت بقیه کمتر

بابای منم فوت شده مامانم همش گریه میکنه اصلا خوشش نمیاد شاد باشیم کلا عصبی شده همش به این فکر میکنه که تنها شده هر کار میکنم آروم نمیشه خیلی داره زجر می کشه نه تفریحی ویژه نه چیزی اگه سوار ماشین کسی بشه همش گریه میکنه آخه بابام خیلی برو بیا داشت توی منطقه خودمون1/5بابام فوت شده همش در عذابیم آخه 53ساله بود هیچ مشکلی نداشت یهو سکته کرد و فوت ش

د حالا نسبت به آدم های پیری که آدام های بدی بودن ولی الان سالم هان خیلی حرس میخوره بچه دعا کنید مامانم بتونه کنار بیاد

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
بابای منم فوت شده مامانم همش گریه میکنه اصلا خوشش نمیاد شاد باشیم کلا عصبی شده همش به این فکر میکنه ...

الهی بگردم شرایط شما سخت تره مامان منم تا یه سال اول تو ماشین هر کس میشست میفتاد گریه الان خدارو شکر خیلی بهتر شده همش میگفت آرزوم مرگه ..... بابای منم ۴۹سالش حتی تا بیمارستانم خودش رفت و کامل هوشیار بود یهو تا چند ساعت یهو رفت هممون دیونه شده بودیم الان خانوتدمو مامانم بهتر شدن ولی من هنوز حالم داغونه ،بگذره انشالله حال مادرت بهتر میشه

منم دیوونه شدم بعضی وقتا انقدر حس ترس از دست دادن دارم میگم ای کاش بچه پرورشگاهی بودم تا کسیو واسه ا ...

منم تا مدتها بعد مرگ پدرم همین حس داشتم 

همش حس می کردم زمین زیر پام می لرزه و هر چی دارم از دست می دم!!!!!!!

الهی بگردم شرایط شما سخت تره مامان منم تا یه سال اول تو ماشین هر کس میشست میفتاد گریه الان خدارو شکر ...

ممنونم عزیزم بابای منم با پای خودش رفت بیمارستان اون روز برای پیاده روی اربعین میخواستن با مامانم بزن که یهو این اتفاق افتاد حتی قبل رفتن به منو داداشم پول داد گفت برای خرجی تون تا برگردم خدا به روز هیچکس نیاره از فامیل هم همش ضربه خوردیم 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

آخی😢انتظار نداشته باش.برای مادرت خیلی سخت تره. واقعا به مراقبت نیاز داره‌.بذار خوش باشه تو جو و محیط غیر از خونواده خودش روحیش بیشتر عوض میشه

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
2706