2737
2734
عنوان

دلم رو شکستند😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 79 پست
هر روز خبر خوشبختيشون داره ب گوشم ميرسه ايقد خوشن ايقد خوشن پس جواب دل شكسته من حي ميشه؟جواب اشكاي ...

منم با خدا حرف میزنم میگم واقعا داری میبینی و سکوت کردی دلت برام نمیسوزه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا هر کی میبینه میگه دختری ب سن تو ک نباید اینقد تو خودش باشه ولی هیچ کس خب از دلم نداره

منم هر كي ميبينه ميكه مريضي؟مشكلي داري؟كي با تو همچين كاري و كرذع؟ تو چته؟چرا خوب نميشي😭😭😭😭😔😭افسرذه شدمه از همه ادما بيدار شدمه بيزار😭😭

2728
اگه ممکنه یه کم توضیح بدید که چیکار کردن

دوست عزیز مادر بزرگم ک حیف اسم مادر براش بیاد ب دلیل حسادت ب زندگی من خودش و خالم ایندمو خراب کردند اینقد بی احترامی کردند خیلی کارا ک میشه کتاب بنویسم

بخدا هر کی میبینه میگه دختری ب سن تو ک نباید اینقد تو خودش باشه ولی هیچ کس خب از دلم نداره

من اینقدر گریه می کردم ولی نتیجه ای جز شکسته شدن خودم نداشت ...صبور باش وتوکل کن بع خدا.......وقتی توکل می کنی دیگه به خدا واگذار کن وبهش فکر نکن  

تا حالا شده کسی بدی زیادی ب ناحق سرتون بیاره و خدا جوابش رو بده؟

اوردن خدا جواب نداده

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738
تا حالا شده کسی بدی زیادی ب ناحق سرتون بیاره و خدا جوابش رو بده؟

خیلی بدترین بدی ها رو دیدم خدا هم بیشتر به اونا کمک میکنه سالهاست که دیگه برام عادی شده

جانانِ من (مادر عزیزم ⚘)سفر کرد،با او برفت جانم⚘
نفرین نکن برمیگرده به خودت  من نفرین نکردم فقط گفتم خدا تو جای حقی بلایی سرشون اومد که نگو

نفرين نكنم؟جنان زخمي بهم زدن ك صداي شكستن دلم ب هفت اسمون رسيد😭😭😔دست خودم نيس ك دلم نميزارم 😭😭

2706